2019 Spalio 21 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Alkoholiu apsinuodijo paaugliai

  • Įkelta: 2018-03-20
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Vakar iš Ateities tako į Tauragės apskrities ligoninę pristatyti du alkoholiu apsinuodiję trylikamečiai. Vienas jų, komos būklės, paguldytas į reanimaciją, kitas į Vaikų ligų skyrių.

Vakar prie dešimtu numeriu pažymėto Ateities tako daugiabučio  rikiavosi specialiosios tarnybos. Paaiškėjo, kad šiame name galimai alkoholiu apsinuodijo du paaugliai. Vieną jų namo laiptinėje pastebėjo kaimynai ir informavo policijos pareigūnams.

Komos būsenos vaikinas paguldytas į reanimacijos skyrių. Pas kitą paauglį, užsidariusį ketvirto aukšto bute, patekti padėjo ugniagesiai gelbėtojai autokopėčių pagalba. Iš Ateities tako į ligoninę nugabentas trylikametis į alkotesterį pripūtė 1,28 prom. alkoholio.

Tauragės rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Jolanta Skrodenienė apgailestavo dėl incidento ir teigė, kad abiejų vaikų šeimos padorios, neįtrauktos į rizikos šeimų  sąrašus.  Įvykio aplinkybės tiriamos.

Penktadienio vakarą gaisras kilo Kovo 11-osios gatvėje esančiame name. Iš pastato išnešta dūmais apsinuodijusi 83 metų moteris. Ligoninėje senolė mirė.

Po šios pramogos užlieja emocijos, realūs potyriai ir vaizdiniai, kuriuos esate patyrę kalnuose ant slidžių, saulėtame paplūdimyje, jodinėdami ant žirgo, žaisdami krepšinį ar futbolą. Pasitaiko ir gerokai aštresnių pojūčių, kai nuo adrenalino dozės net pykina, išpila šaltas išgąsčio prakaitas. Virtuali realybė – bene karščiausia jaunimo laisvalaikio pramoga, su kuria supažindina „VR taško“ atstovas Algirdas Šaulys.

Tauragės miesto seniūnija nebežino, ko griebtis kovojant su vandalais, kurie niokoja miesto turtą. Ypač chuliganai pamėgo Meilės alėją ir jos prieigas. Miesto seniūnija informuoja apie paskutinius juodus piktadarių darbelius – išdaužyta dešimt šviestuvų. Nuostoliai siekia beveik pusantro tūkstančio eurų.

Trečiadienį Griežpelkių II kaimo ribose sunkvežimis partrenkė be atšvaitų kelyje stovėjusį pėsčiąjį. Lietuvos kelių policijos tarnyba informavo, kad nukentėjusysis gydomas reanimacijos skyriuje.