2020 Vasario 28 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Susimušė broliai

  • Įkelta: 2018-02-12

Savaitgalį konfliktas kilo tarp trijų brolių, į darbą paleisti kumščiai. Nukentėjo nepilnametis, jauniausias iš brolių, jam prireikė medikų pagalbos. Vyresnieji iš įvykio vietos spruko.

Šeštadienio vakarą Skaudvilės seniūnijos, Gedgaudiškės kaime, tėvų namuose laiką trijų brolių kompanija leido girtaudami. Kilus konfliktui įsiplieskė muštynės.

17 metų broliui į atlapus kibę vyresni broliai trenkė į kairiąją akį bei lūpas. Atvykę teisėsaugininkai mušeikų namuose neberado. Nukentėjusysis nenurodė, kuris iš brolių jį mušė ir kiek smūgių tiksliai jam buvo suduota.  Sužalotas girtas vaikinas (2,36 prom. alkoholio) nuvežtas į Tauragės ligoninės priėmimo ir skubios pagalbos skyrių. Po medikų apžiūros perduotas vyresnės Tauragėje gyvenančios sesers globai.

Smurtautojų policijos pareigūnams pirmadienio rytą dar nebuvo nepavykę surasti. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d. Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas. Pagal jį skriaudėjui gresia viešieji darbai arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tai ne vienintelis savaitgalį užfiksuotas smurto atvejis. Tauragės rajone, Eičių kaime 34 metų vyras smurtavo prieš 1989 metais gimusią moterį. Vyriškis sulaikytas.

Pastaruoju metu suaktyvėjus ilgapirščiams, Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas vykdo turtinių nusikaltimų mažinimo akciją. Jos metu tikrinama, ar gyventojai rakina buto duris. Aplankius 15 butų, septyni iš jų buvo neužrakinti.

 

Į policiją besikreipiantys nuo sukčių nukentėję asmenys seniai nebe naujiena. Vieni spėjo susivokti, kad juos mėgina „apsukti aplink pirštą“, kiti ne. Tauragės policijos pareigūnams pavyko atskleisti visoje Lietuvoje veikusią sukčių grupuotę.

Į policiją besikreipiantys nuo sukčių nukentėję asmenys seniai nebe naujiena. Vieni spėjo susivokti, kad juos mėgina „apsukti aplink pirštą“, kiti ne. Tauragės policijos pareigūnams pavyko atskleisti visoje Lietuvoje veikusią sukčių grupuotę.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Tauragėje, J. Tumo-Vaižganto gatvėje, prie prekybos centro „Čia market“ rastas sumuštas devyniolikmetis. Vaikinas kraujuojančia kakta greitosios pagalbos automobiliu pristatytas į priėmimo skyrių.

Pirmadienio vakarą Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai skubėjo į „Top Sport“ lošimo automatų saloną. Jame 34 metų neblaivus vyras kėlė chaosą.