2020 Sausio 27 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Ugniagesius ant kojų sukėlė katinas

  • Įkelta: 2017-12-31

Naujųjų metų išvakarėse ugniagesiai gelbėtojai vyko į neeilinę operaciją, kurios kaltininkas... katinas. Dvi gaisrinės mašinos, iškviestos gyvūnų globos organizacijos, į J.T. Vaižganto 122-ojo namo kiemą atvažiavo vaduoti aukštame medyje įstrigusio Siamo mišrūno.

Pasak gelbėjimo operacijoje dalyvavusios „Gyvūnų globa Tauragėje“ asociacijos atstovės, jai paskambinusi moteris pranešė, jog kieme esančio beržo viršūnėje antrą parą tupi ir negali nulipti katinas.

– Paskambinom ugniagesiams ir jie sureagavo į tokį va iškvietimą, aš juos atvažiavusi jau radau, – tarnybų pagalba džiaugėsi moteris.

Stebint būriui smalsuolių, katinas buvo išvaduotas ugniagesių komandos, kurie į medį pasikėlė keltuvu. Tiesa, tai jiems pavyko ne iš karto, nes išsigandęs gyvūnas blaškėsi, kol galop buvo sugautas ir patalpintas į narvelį. Katino šeimininkas neatsirado, jį priglaudė globos asociacija. Anot „Gyvūnų globa Tauragėje“ atstovės, greičiausiai gyvūnas beglobis, jam bus ieškoma naujų namų. 

Šventinį savaitgalį neblaivūs pažeidėjai savo uodegas bandė išsukti siūlydami pareigūnams kyšius. 52 metų Tauragės rajono gyventojas pareigūnams bruko 248 eurų, o Šilalės rajone girtas vyras bandė pareigūnus papirkti šampano buteliu. Tačiau nei eurai, nei šampano butelis neišgelbėjo pažeidėjų nuo jiems gresiančios atsakomybės.

Šiandien ryte vairuoti besimokanti tauragiškė Stoties gatvėje partrenkė staiga į važiuojamąją kelio dalį išbėgusią moterį. Partrenkta pėsčioji iš įvykio vietos pasišalino. 

Tauragės rajono apylinkės teismas už brangių įrankių vagystę iš „Simeks“ parduotuvės 46 metų klaipėdiečiui skyrė 50 parų areštą. Ilgapirščiui teks atlyginti  ir parduotuvei padarytą 794 eurų turtinę žalą.

Policijos pareigūnų automobilio langus išdaužusiam ir areštinės kamerą sugadinusiam 35 metų vyriškiui paskirta 527 eurų dydžio bausmė. Tokį verdiktą praėjusią savaitę paskelbė Tauragės rajono apylinkės teismo teisėja Elena Bartulienė.

Tauragės rajono ūkininkas už intymios nuotraukos siuntimą atsidūrė teisiamųjų suole. Nepadoraus poelgio kaina – 2400 eurų, toks verdiktas praėjusią savaitę paskelbtas Tauragės rajono apylinkės teismo salėje.