2019 Gegužės 25 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Nuteistas „Simeks“ parduotuvę apvogęs klaipėdietis

  • Įkelta: 2017-12-22
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Tauragės rajono apylinkės teismas už brangių įrankių vagystę iš „Simeks“ parduotuvės 46 metų klaipėdiečiui skyrė 50 parų areštą. Ilgapirščiui teks atlyginti  ir parduotuvei padarytą 794 eurų turtinę žalą.

Bylos duomenimis, klaipėdietis parduotuvę apšvarino gegužės 11 d.Vyras iš „Simeks“ parduotuvės, esančios Dariaus ir Girėno gatvėje  paėmė  „Metabo“ firmos akumuliatorinį suktuvą-gręžtuvą ir akumuliatorinį gręžtuvą ir nesumokėjęs pasišalino. Pavogtus daiktus V.K. slėpė  po  rūbais. Teisme kaltinamasis savo kaltę pripažino iš dalies. Nurodė, kad įrankius pagrobė ir parsinešė namo, tačiau po kelių dienų sužinojęs, jog yra ieškomas, norėjo pasisavintus daiktus grąžinti. Kadangi pats bijojo pristatyti prekes, paprašė draugo- Albino, kad šis įrankius nuneštų į parduotuvę. Su draugu nuvykęs prie parduotuvės palaukė, kol krepšys su įrankiais bus įneštas. Pasak jo, prekės buvo grąžintos, tačiau parduotuvės darbuotojai policijai pamelavo ir nurodė, kad įrankių niekas negrąžino.

Teismo kaltinamojo pasakojimas neįtikino. Vyro versiją paneigė ir parduotuvės darbuotojai. Be to, neatsirado ir paslaptingas draugas, vardu Albinas, kuris tariamai grąžino įrankius parduotuvei.

Teismas skirdamas bausmę atsižvelgė, jog V. K. yra teistas už vagystes Lietuvoje ir užsienyje, daug kartų baustas už smulkų svetimo turto pagrobimą, nedirba, o vagystės yra jo pragyvenimo šaltinis. Už ankstesnius nusikaltimus paskirtos švelnesnės bausmės tikslo nepasiekė - neatgrasė nuo naujų nusikaltimų, todėl jam skirta- 50parų arešto bausmė.

 V. K. taip pat turės atlyginti parduotuvei padarytą 794 eurų turtinę žalą.

Tauragės rajono apylinkės teismo atstovas spaudai M.Radvila primena, kad nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Klaipėdos apygardos teismui.

Policijos pareigūnų automobilio langus išdaužusiam ir areštinės kamerą sugadinusiam 35 metų vyriškiui paskirta 527 eurų dydžio bausmė. Tokį verdiktą praėjusią savaitę paskelbė Tauragės rajono apylinkės teismo teisėja Elena Bartulienė.

Tauragės rajono ūkininkas už intymios nuotraukos siuntimą atsidūrė teisiamųjų suole. Nepadoraus poelgio kaina – 2400 eurų, toks verdiktas praėjusią savaitę paskelbtas Tauragės rajono apylinkės teismo salėje.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, turėdami išankstinės informacijos dėl neteisėtai laikomų kontrabandinių cigarečių, lapkričio 24 d. patikrino garažą, esantį Klaipėdos mieste.

Pirmadienį į pareigūnus kreipėsi dingusio 55 metų Jono Jankausko artimieji. Per pastarąjį mėnesį tai jau trečias dingęs tauragiškis – artimieji ir pareigūnai šaukiasi visuomenės pagalbos ieškant taip pat be žinios dingusių 89 metų Bronislavos Jorudienės bei 25 metų Arvydo Mockaus.