2018 Spalio 19 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Eismą sutrikdė įvykis sankryžoje

  • Įkelta: 2017-12-13

Daivos Kybartienės nuotraukos

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šiandien per pietus Vasario 16-osios bei Dariaus ir Girėno gatvių sankryžoje susidūrė „VW Passat“ ir „Audi Q5“ automobiliai. Nuo smūgio apgadintos „Audi“ automobilio galinės durelės. Žmonės įvykio metu nenukentėjo.

Automobiliai susidūrė, kai „VW Passat“ atvažiavo Vasario 16-osios gatve ir ketino sukti į kairę – link Tilžės plento, o „Audi“, važiuodamas pagrindiniu keliu, taip pat suko į kairę. Sankryžoje ir įvyko susidūrimas, sutrikdęs eismą Vasario 16-osios gatvėje. Nuo smūgio automobiliai apgadinti nestipriai.

Į įvykio vietą iškviesti policijos pareigūnai. 

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, turėdami išankstinės informacijos dėl neteisėtai laikomų kontrabandinių cigarečių, lapkričio 24 d. patikrino garažą, esantį Klaipėdos mieste.

Pirmadienį į pareigūnus kreipėsi dingusio 55 metų Jono Jankausko artimieji. Per pastarąjį mėnesį tai jau trečias dingęs tauragiškis – artimieji ir pareigūnai šaukiasi visuomenės pagalbos ieškant taip pat be žinios dingusių 89 metų Bronislavos Jorudienės bei 25 metų Arvydo Mockaus. 

Trečiadienio popietę Dariaus ir Girėno gatvėje, ties Tauragės rajono savivaldybės administracijos pastatu, vilkikas kliudė automobilio šoną ir nuplėšė apdailos juostą.

Penktadienį apie 7.20 val. automobilis sankryžoje mirtinai sužalojo vaiką. Patikslintais duomenimis, žuvo berniukas, besimokantis  M. Mažvydo progimnazijos pirmoje klasėje.