2018 Spalio 18 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Vilkikas kliudė automobilio šoną

  • Įkelta: 2017-11-15
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Trečiadienio popietę Dariaus ir Girėno gatvėje, ties Tauragės rajono savivaldybės administracijos pastatu, vilkikas kliudė automobilio šoną ir nuplėšė apdailos juostą.

Įvykio kaltininkas, vilkiko „Renault“ vairuotojas iš Kaliningrado „Tauragės žinioms“ teisinosi nepamatęs pirma juosta važiuojančio „Citroen“ vairuojamo moters. Vilkikas kliudė automobilio šoną ir nuplėšė šoninę apdailos juostą dar vadinamą „moldingu“. Įvykio vietoje dirbo policijos pareigūnai, kurie patikrino vairuotojų blaivumą ir padėjo užpildyti eismo įvykio deklaraciją. Abiejų transporto priemonių vairuotojai blaivūs, su savimi turėjo reikiamus dokumentus.  

Penktadienį apie 7.20 val. automobilis sankryžoje mirtinai sužalojo vaiką. Patikslintais duomenimis, žuvo berniukas, besimokantis  M. Mažvydo progimnazijos pirmoje klasėje. 

Trečiadienį Tauragės rajono apylinkės teisme baigta nagrinėti išžaginimo byla. Jau anksčiau už smurtinį nusikaltimą teistam kaltinamajam skirta reali laisvės atėmimo bausmė.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai prašo gyventojų atpažinti asmenį, kuris užsipylė degalų ir už juos nesumokėjęs pasišalino iš įvykio vietos.

Naujai statomoje „Maksimoje“ Prezidento gatvėje susižalojo 42 metų vyriškis. Nuo kopėčių nukritęs vyras dėl galvos traumas gydomas Klaipėdos universitetinėje ligoninėje.