2018 Spalio 19 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Žagintojas už grotų sės penkeriems metams

  • Įkelta: 2017-10-27
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Trečiadienį Tauragės rajono apylinkės teisme baigta nagrinėti išžaginimo byla. Jau anksčiau už smurtinį nusikaltimą teistam kaltinamajam skirta reali laisvės atėmimo bausmė.

Kaltinamasis V. A. teisiamųjų suole atsidūrė už tai, kad išgertuvių metu, pasinaudodamas merginos bejėgiška būsena, ją išžagino. Šioje byloje buvo du nukentėjusieji. Antras – vyras, kurį V. A. jau kitų išgertuvių metu sumušė ir neleido išeiti iš namų teritorijos.

Tauragės rajono apylinkės teismo atstovas Mindaugas Radvila atskleidė, kad nuteistasis Šilalės rajono apylinkės teisme jau anksčiau buvo teistas už kito asmens sumušimą šventės metu.

Trečiadienį kaltinamasis V. A. išgirdo teismo verdiktą. Už išžaginimą skirtas laisvės atėmimas 3 metams, už seksualinį prievartavimą – taip pat laisvės atėmimas 3 metams bei už neteisėtą laisvės atėmimą ilgiau kaip 48 valandas, skirta 2 metų laisvės atėmimo bausmė. Skiriant galutinę bausmę, teismas subendrino visas bausmes (taip pat dar 2015 metais skirtą Šilalės rajono apylinkės teismo) ir paskelbė, jog V. A. iš viso pataisos namuose turės praleisti 5 metus.

Nuosprendis per 20 dienų nuo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas Klaipėdos apygardos teismui.

 

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai prašo gyventojų atpažinti asmenį, kuris užsipylė degalų ir už juos nesumokėjęs pasišalino iš įvykio vietos.

Naujai statomoje „Maksimoje“ Prezidento gatvėje susižalojo 42 metų vyriškis. Nuo kopėčių nukritęs vyras dėl galvos traumas gydomas Klaipėdos universitetinėje ligoninėje. 

Penktadienis 13– toji Tauragėje: per avariją sužalota moteris, susidūrė du automobiliai ir išversta elektros skydinė.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai prašo atpažinti asmenį, įtariamą vagyste.