2018 Spalio 18 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Statybose susižalojo darbininkas

  • Įkelta: 2017-10-24
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Naujai statomoje „Maksimoje“ Prezidento gatvėje susižalojo 42 metų vyriškis. Nuo kopėčių nukritęs vyras dėl galvos traumas gydomas Klaipėdos universitetinėje ligoninėje.

Tauragės policija informuoja, kad nelaimė nutiko pirmadienio rytą, naujai statomoje „Maximoje“. Informuojama, kad 42 metų Kauno įmonės „Suvirinta“ darbininkas darbo metu nukrito nuo kopėčių ir susižalojo galvą. Tauragės medikai nukentėjusiam nustatė galvos pamato lūžį ir tolimesniam gydymui išgabeno į Klaipėdos universitetinę ligoninę.

– Turimomis žiniomis, darbuotojas slystelėjo ant kopėčių ir krisdamas maždaug nuo metro aukščio, susižeidė galvą. Buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba, išgabenusi vyrą į ligoninės priėmimo skyrių, iš kurio jis perkeltas į Klaipėdos universitetinę. Pagalbinio darbuotojo pareigas vyras įmonėje užima neilgai, darbo vietoje buvo su šalmu. Šiuo metu atliekame vidinį tyrimą, aiškinamės įvykio detales, bendradarbiaujame su Tauragės policija ir Valstybinės darbo inspekcijos Tauragės skyriaus darbuotojais, – teigė UAB „Suvirinta“ direktorius Rolandas Leonas.

Įvykį tiria Tauragės policija ir Valstybinės darbo inspekcijos Tauragės skyrius. Pasak skyriaus vedėjo Raimundo Leonavičiaus, pirminiais duomenims, vyras nukrito iš nedidelio–apie metro aukščio.

– Įvykis šviežias, tad ir aplinkybės tikslinamos. Apklausiami liudininkai, darbdavys. Aplinkybėms išsiaiškintimes turime dvidešimt dienų, – konstatavo R.Leonavičius.

Dėl įvykio ikiteisminis tyrimas pradėtas pagal LR BK 176 str.1d.  – darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų pažeidimo. 

Penktadienis 13– toji Tauragėje: per avariją sužalota moteris, susidūrė du automobiliai ir išversta elektros skydinė.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai prašo atpažinti asmenį, įtariamą vagyste. 

Ilgapirščiai pavogė Prezidento gatvėje, prie pėsčiųjų tilto per Jūrą buvusią vaizdo stebėjimo kamerą. Miesto seniūnija nuostolį vertina 2581 Eur. Apie įvykį informuoti policijos pareigūnai. Tikimasi, kad peržiūrėjus vaizdo įrašus, pavyks nustatyti nusikaltėlius. 

Šeštadienio vakarą policijos pareigūnams atvykus į Taurų kaimą, Tauragės dvaro gatvę, tramdyti triukšmingų vyrų, rasta narkotikų.