2018 Rugsėjo 19 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Nugvelbta vaizdo stebėjimo kamera

  • Įkelta: 2017-10-10
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Ilgapirščiai pavogė Prezidento gatvėje, prie pėsčiųjų tilto per Jūrą buvusią vaizdo stebėjimo kamerą. Miesto seniūnija nuostolį vertina 2581 Eur. Apie įvykį informuoti policijos pareigūnai. Tikimasi, kad peržiūrėjus vaizdo įrašus, pavyks nustatyti nusikaltėlius. 

Prieš tris metus prie pėsčiųjų tilto įtaisytos vaizdo kameros pasigesta praėjusios savaitės penktadienį. 

– Seniūnijos darbuotojas paskambino ir pranešė, kad nulenktas metalinis stulpas ir nuplėšta kamera. Greičiausiai vagys darbavosi naktį iš ketvirtadienio į penktadienį, tačiau tikslus laikas paaiškės, kai policija peržiūrės vaizdo įrašus, – paaiškino Tauragės miesto seniūnijos seniūno pavaduotojas Žilvinas Majus.

Seniūnas Virginijus Žilius, įsitikinęs, kad vaizdo stebėjimo kamerą nudžiovė kvailiojantys vaikėzai, o ilgapirščiai greitai bus nustatyti. Jo teigimu, vagims iš kameros bus mažai naudos, o ir parduoti vargu ar pavyks. Esą eiliniam žmogui tokios daug funkcijų turinčios kameros nereikia.

– Tai chuliganų darbas, ne kitaip. Jie nulenkė metalinį stulpą ir nuplėšė kamerą. Matot, ten tokia vieta, daug jaunimo... Esu ne kartą prašęs policijos, kad akyliau prižiūrėtų tvarką prie pėsčiųjų tilto, meilės alėjoje, patys matot, kokie dalykai darosi, –  kalbėjo V. Žilius.

Anot seniūno, tai pirma tokio pobūdžio vagystė per septyniolika jo darbo metų. 

Praėjusią savaitę vagys apšvarino ir UAB „Kvartalo tinklas“ . Ilgapirščiai nuo bendrovės pastato stogo pavogė dvi antenas su radijo moduliais. Nuostolis įvertintas 130 eurų. 

 

Šeštadienio vakarą policijos pareigūnams atvykus į Taurų kaimą, Tauragės dvaro gatvę, tramdyti triukšmingų vyrų, rasta narkotikų.

Vėlų antradienio vakarą, Tauragės centre užpultas ir apiplėštas „Tauro“ komandos futbolininkas iš Belgijos Bahas Habibas. Trys užpuolikai futbolininką sumušė ir grasindami peiliu atėmė 50 eurų, banko kortelę bei viešbučio raktą. 

Šiandien, apie 16.15, Tilžės plente, ties Ceikiškės kaimu susidūrė du lengvieji automobiliai. Nors abu nuo smūgio nulėkė į skirtingose kelio pusėse esančius griovius, o automobilių priekiai sumaitoti, nukentėjusiųjų nėra.

Spalio 2-ąją minima policijos profesinė šventė – Angelų sargų diena. Šia proga šiandien, nuo 12.00 valandos, Švč. Trejybės bažnyčioje aukojamos Šv. Mišios už pareigūnus, po jų bus apdovanojami nusipelnę Tauragės AVPK angelai sargai.