2018 Rugsėjo 23 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Išgertuvių metu – narkotikai

  • Įkelta: 2017-10-09
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šeštadienio vakarą policijos pareigūnams atvykus į Taurų kaimą, Tauragės dvaro gatvę, tramdyti triukšmingų vyrų, rasta narkotikų.

Pasak Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovės spaudai Linos Banienės, šeštadienio vakarą gautas pranešimas apie triukšmingus kaimynus. Nuvykus į butą rasti trys jauni – 24 m., 23 m. ir 21 m. – neblaivūs vyrai. Pareigūnai ant stalo be vaišių pamatė ir permatomą maišelį su galimai augalinės narkotine medžiaga – „žole“. Visi trys girti vyrai sulaikyti 48 valandoms.

Pasak L. Banienės, dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, be tikslo jas platinti. Pagal LR BK 259 str. 1 d tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas neturėdamas tikslo jas parduoti ar kitaip platinti, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

 

Vėlų antradienio vakarą, Tauragės centre užpultas ir apiplėštas „Tauro“ komandos futbolininkas iš Belgijos Bahas Habibas. Trys užpuolikai futbolininką sumušė ir grasindami peiliu atėmė 50 eurų, banko kortelę bei viešbučio raktą. 

Šiandien, apie 16.15, Tilžės plente, ties Ceikiškės kaimu susidūrė du lengvieji automobiliai. Nors abu nuo smūgio nulėkė į skirtingose kelio pusėse esančius griovius, o automobilių priekiai sumaitoti, nukentėjusiųjų nėra.

Spalio 2-ąją minima policijos profesinė šventė – Angelų sargų diena. Šia proga šiandien, nuo 12.00 valandos, Švč. Trejybės bažnyčioje aukojamos Šv. Mišios už pareigūnus, po jų bus apdovanojami nusipelnę Tauragės AVPK angelai sargai.

Svaigalų padauginęs vyriškis, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės, pareigūnams bruko 100 eurų kyšį. Deja, planas neišdegė – pareigūnai kyšio neėmė, o už bandymą papirkti pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal baudžiamojo kodekso 227 straipsnį.