2018 Spalio 18 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Artimieji ieško dingusios senolės

  • Įkelta: 2017-10-30
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Tauragės policijos pareigūnai ir artimieji ieško 89 metų Bronislavos Jorudienės. Spėjama, kad senolė iš namų išėjo savaitgalį.

Dingusios B. Jorudienės anūkė Milda „Tauragės žinioms“ pasakojo, kad močiutė didelių sveikatos problemų neturėjo, pastaruoju metu gyveno viena. Kelis kartus per savaitę pas ją nuvažiuodavęs sūnus, o kasdien lankiusi kaimynė.

– Jeigu kokia bėda, mus informuodavo kaimynė. Tai ji šeštadienį mano tėčiui ir pranešė, kad močiutė neatidaro durų. Tėtis nuvažiavo, atrakino namus, tačiau viduje mano močiutės nebuvo. Namai tvarkingi, matyt, kažkur susiruošė ir išėjo. Tačiau kur? Kai būdavo geras oras, močiutė mėgdavo pasivaikščiodama iki Vasaros estrados nueiti. Tačiau nemanau, kad tokiu bjauriu oru būtų tam ryžusis. Kitų giminaičių, pas kuriuos būtų galėjusi susiruošti, taip pat neturėjo, – situaciją nupasakojo Milda.

 Sunerimę artimieji dingusiosios ieškojo patys – išvaikščiojo gretimas gatveles, teiravosi aplinkinių, lankėsi Ligoninės priėmimo skyriuje, taip pat kreipėsi ir į policijos komisariatą. Šie pradėjo ikiteisminį tyrimą.

– Policijos pareigūnai žadėjo peržiūrėti netoliese įrengtų vaizdo kamerų įrašus. Viliuosi, kad iš vaizdo medžiagos kažkas paaiškės, – kalbėjo dingusiosios anūkė.

Dingusios B. Jorudienės nuotrauką su prašymu informuoti ką nors žinančius, Milda įkėlė ir į socialinio tinklo „Facebook“ Tauragės turgelio paskyrą.  Tačiau, kol kas jokios naudingos informacijos nei iš internautų, nei iš policijos pareigūnų artimieji nesulaukė.

Paskutinį kartą B. Jorudienę namuose – penktadienį apie pietus aplankė kaimynė. Kada moteris išėjo iš namų – penktadienį ar šeštadienį, kol kas neaišku.

Artimieji prašo mačiusius ar ką nors žinančius apie senolės buvimo vietą informuoti policiją. 

Trečiadienį Tauragės rajono apylinkės teisme baigta nagrinėti išžaginimo byla. Jau anksčiau už smurtinį nusikaltimą teistam kaltinamajam skirta reali laisvės atėmimo bausmė.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai prašo gyventojų atpažinti asmenį, kuris užsipylė degalų ir už juos nesumokėjęs pasišalino iš įvykio vietos.

Naujai statomoje „Maksimoje“ Prezidento gatvėje susižalojo 42 metų vyriškis. Nuo kopėčių nukritęs vyras dėl galvos traumas gydomas Klaipėdos universitetinėje ligoninėje. 

Penktadienis 13– toji Tauragėje: per avariją sužalota moteris, susidūrė du automobiliai ir išversta elektros skydinė.