2018 Liepos 16 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Nekantrus vairuotojas apgadino 3 automobilius

  • Įkelta: 2017-09-03

Eglės Červinskaitės nuotraukos

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Sekmadienį popiet, apie 14.30 val., prie posūkio į prekybos centro „Norfa“ aikštelę susidūrė du automobiliai. Eismo įvykio kaltininkas, nuo smūgio nesuvaldęs transporto priemonės, nuskriejo į parduotuvės aikštelę ir ten apgadino dar du automobilius. 

Liudininkų teigimu, mėlynos „Volvo“ vairuotojas suko į parduotuvės aikštelę, kai į jo kairįjį šoną rėžėsi lenkimo manevrą pradėjęs juodos „Volvo“ vairuotojas. Nuo smūgio pastaroji transporto priemonė tapo nevaldoma ir įlėkė į „Norfos“ stovėjimo aikštelę, kur rėžėsi į dar du ten stovėjusius automobilius.

Liudininkų teigimu, greitosios pagalbos medikų ekipažas į ligoninę išvežė nepilnametę. Policijos pareigūnai patikino, kad sunkiai sužeistų nėra. Įvykio aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai.

Pirmadienį Tauragės rajono apylinkės teismas patenkino Tauragės rajono savivaldybės prašymą leisti iškeldinti nemokią socialinio būsto gyventoją Jūratę Ž., nesuteikiant jai kitos gyvenamosios vietos. Į skolas šilumos tinklams, vandenims, butų ūkiui ir pačiai savivaldybei įklimpusi moteris, panašu, išnuomotame būste net nebegyvena – iš seniūnijos gauta pažyma rodo, jog moteris deklaravo savo išvykimą į užsienio valstybę.

Rugpjūčio 21 dieną, Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate (AVPK), tarnybą pradėjo trys pareigūnai. Visiems paskirsčius darbo vietas paaiškėjo, kad viena nauja vyriausioji patrulė gins ir saugos  Tauragės rajono žmones.

Lapiukus iš mirties nagų ištraukusiai Danutei vietoj padėkos už išgelbėtus gyvūnus gresia administracinė atsakomybė. Istorija nemalonų atspalvį įgavo, kai praeiviai nufilmavo prie obels pririštus laukinius gyvūnus ir įrašą paviešino internete. Komentatoriai netruko gelbėtojus apkaltini žiauriu elgesiu su gyvūnais.  Moteris, nelaukdama pareigūnų vizito, nutarė pati lapiukus paleisti į mišką. Nors gyvūnai jau laisvėje, tačiau už neteisėtą laukinės gyvūnijos išteklių naudojimą ir disponavimą jais įstatymas numato įspėjimą arba baudą nuo 30 iki 150 eurų.