2018 Liepos 16 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Neblaivus vyras pareigūnams bruko 100 eurų kyšį

  • Įkelta: 2017-09-26
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Svaigalų padauginęs vyriškis, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės, pareigūnams bruko 100 eurų kyšį. Deja, planas neišdegė – pareigūnai kyšio neėmė, o už bandymą papirkti pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal baudžiamojo kodekso 227 straipsnį. 

Tauragės apskrities vyriausias policijos komisariatas informuoja, kad pirmadienio pavakarę, Prezidento gatvėje, pareigūnų dėmesį patraukė svirduliuojantys sutuoktiniai. Pareigūnų įtarimai pasitvirtino – 55 vyras į alkotesterį įpūtė 2,02, o  49 metų moteriškė – dar daugiau, net  3,03 prom. alkoholio. 

Pareigūnai, už tai, kad asmenys neblaivūs pasirodė viešoje vietoje, ketino surašyti administracinį nusižengimo protokolą, kuris užtraukią įspėjimą arba baudą nuo keturiolikos iki trisdešimties eurų. Pareigūnams  porelę pasodinus į tarnybinį automobilį rašyti protokolo, vyriškis iš kišenės išsitraukė 100 eurų ir mėgino juos įbrukti patruliams, tačiau nesėkmingai. Pareigūnai dėl bandymo papirkti pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal baudžiamo kodekso 227 straipsnio 1 d., kuris užtraukia baudą, laisvės apribojimą, arba areštą, arba laisvės atėmimą iki ketverių metų. Vyriškis iš kart po įvykio 48-ioms valandoms uždarytas į areštinę.

 

Naktį iš šeštadienio į sekmadienio kaimo turizmo sodybos „Griežpelkiai“ automobilių stovėjimo aikštelėje siautėjo girti vyrai. Velnio lašų padauginę vyriškiai demonstravo nepagarbą aplinkiniams bei  spardė svetimą automobilį „Audi A4“. Vyrus tramdė iškviesti policijos pareigūnai. 

Savaitgalį vykusioje Skaudvilės miesto šventėje neapsieita be incidentų. Liaudies aikštėje siautėjo 35 metų vyriškis. Viešosios tvarkos pažeidėjo „neatvėsino“ ir pareigūnų uždėti antrankiai. Įsismarkavęs vyriškis kojomis išspyrė policijos pareigūnų automobilio langų stiklus.

Šįryt, policijos patikrinimo metu, „Šaltinio“ progimnazijos mokyklinio autobusiuko vairuotojui buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis. Nušalinus vairuotoją, autobusą atgal į mokyklą teko nuvairuoti policijos pareigūnams. Mokyklos direktorė J. Lazdauskienė teigė dėl įvykio patyrusi šoką, mat šiuo darbuotoju ypatingai pasitikėjo. Situaciją suvaldyti padėjo Tauragės autobusų parkas – vaikus iš mokyklos į namus išvežiojo laikinai paskirtas vairuotojas.

Tauragės rajono apylinkės teismas išnagrinėjo abiturientės skundą dėl administracinio nusižengimo, kuriuo ji prašė panaikinti policijos pareigūnų paskirtą nuobaudą ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimą už chuliganišką vairavimą. Teismas skundą tenkino iš dalies. Merginai vietoje didelės baudos ir vairuotojo pažymėjimo atėmimo paskirta tik 11 eurų bauda.