2018 Liepos 16 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Mokyklinio autobusiuko vairuotojas įkliuvo neblaivus

  • Įkelta: 2017-09-11
Eglė ČERVINSKAITĖ
egle@taurageszinios.lt

Šįryt, policijos patikrinimo metu, „Šaltinio“ progimnazijos mokyklinio autobusiuko vairuotojui buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis. Nušalinus vairuotoją, autobusą atgal į mokyklą teko nuvairuoti policijos pareigūnams. Mokyklos direktorė J. Lazdauskienė teigė dėl įvykio patyrusi šoką, mat šiuo darbuotoju ypatingai pasitikėjo. Situaciją suvaldyti padėjo Tauragės autobusų parkas – vaikus iš mokyklos į namus išvežiojo laikinai paskirtas vairuotojas.

Kaip informavo Tauragės AVPK atstovė spaudai Lina Banienė, pirmadienio rytą, apie 7.30 val, Tauragės mieste, Trumpojoje g., policijos pareigūnų patikrinimui sustabdytas „Šaltinio“ progimnazijos mokyklinio autobusiuko vairuotojas. Vyras į alkotesterį įpūtė 0,46 prom. alkoholio, jam surašytas pažeidimo protokolas už vairavimą esant neblaiviam. Kadangi vairuotojui nebebuvo leidžiama toliau sėsti už vairo, autobusiuką į mokyklos kiemą nuvairavo policijos pareigūnas.

„Šaltinio“  progimnazijos direktorė Jūratė Lazdauskienė neslėpė apmaudo dėl įvykio, teigė patyrusi šoką. Vadovė „Tauragės žinioms“ atskleidė jau gavusi darbuotojo pasiaiškinimą, kuriame jis nurodo sekmadienį šventęs su giminėmis, o pirmadienio rytą už vairo sėdęs būdamas įsitikinęs, kad yra blaivus. Anot J. Lazdauskienės, vyras visiškai pripažįsta savo kaltę, teigė, jog neapskaičiavo galimybių.

–  Kaip žmogaus aišku gaila, bet kaip vadovė pateisinti negaliu. Šiuo metu esu nušalinusi nuo darbo. Laukiam teismo sprendimo, kuris turėtų paaiškėti per dvi savaites. Svarbiausia, jog neįvyko joks eismo įvykis, niekas nenukentėjo. Kol kas deramės su Tauragės autobusų parku dėl laikinos moksleivių pavėžėjimo sutarties, – teigė J. Lazdauskienė.

Direktorė tikino, jog šis įvykis jai ypatingai netikėtas ir skaudus, kadangi minėtu vairuotoju labai pasitikėjo. Anot vadovės, darbuotojas ne kartą buvo skatintas, niekada nebuvo baustas už jokius nusižengimus.

Plačiau apie tai penktadienį, „Tauragės žinių“ laikraštyje. 

Tauragės rajono apylinkės teismas išnagrinėjo abiturientės skundą dėl administracinio nusižengimo, kuriuo ji prašė panaikinti policijos pareigūnų paskirtą nuobaudą ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimą už chuliganišką vairavimą. Teismas skundą tenkino iš dalies. Merginai vietoje didelės baudos ir vairuotojo pažymėjimo atėmimo paskirta tik 11 eurų bauda.

Šiandien per pietų pertrauką Gedimino gatvėje, ties policijos komisariato automobilių stovėjimo aikštele, susidūrė trys automobiliai.  Eismo įvykio metu apgadintos transporto priemonės, tačiau žmonės nenukentėjo.

Sekmadienį popiet, apie 14.30 val., prie posūkio į prekybos centro „Norfa“ aikštelę susidūrė du automobiliai. Eismo įvykio kaltininkas, nuo smūgio nesuvaldęs transporto priemonės, nuskriejo į parduotuvės aikštelę ir ten apgadino dar du automobilius. 

Pirmadienį Tauragės rajono apylinkės teismas patenkino Tauragės rajono savivaldybės prašymą leisti iškeldinti nemokią socialinio būsto gyventoją Jūratę Ž., nesuteikiant jai kitos gyvenamosios vietos. Į skolas šilumos tinklams, vandenims, butų ūkiui ir pačiai savivaldybei įklimpusi moteris, panašu, išnuomotame būste net nebegyvena – iš seniūnijos gauta pažyma rodo, jog moteris deklaravo savo išvykimą į užsienio valstybę.