2018 Liepos 16 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Griežpelkiuose siautėjo įkaušę vyrai

  • Įkelta: 2017-09-25
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Naktį iš šeštadienio į sekmadienio kaimo turizmo sodybos „Griežpelkiai“ automobilių stovėjimo aikštelėje siautėjo girti vyrai. Velnio lašų padauginę vyriškiai demonstravo nepagarbą aplinkiniams bei  spardė svetimą automobilį „Audi A4“. Vyrus tramdė iškviesti policijos pareigūnai. 

Kaip informavo Tauragės apskrities vyriausias policijos komisariatas (AVPK), incidentas įvyko naktį iš šeštadienio į sekmadienį, kaimo turizmo sodybos „Griežpelkiai“ automobilių stovėjimo aikštelėje. Tą naktį du neblaivūs 25metų (2,53 prom. alkoholio)  ir 27 metų (1,12 prom. alkoholio) vyrai vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams trikdė visuomenės rimtį ir tvarką. Teigiama, kad įkaušę vyrai spardė ir rankomis daužė moteriai priklausantį automobilį „Audi A4“. 

Įvykio metu automobilis apgadintas nežymiai. Vandalus sulaikė į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai. Už viešosios tvarkos pažeidimą pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str. Jame sakoma, kad tas kas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, piktybiškai tyčiodamasis arba vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką,baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.
 

 

Savaitgalį vykusioje Skaudvilės miesto šventėje neapsieita be incidentų. Liaudies aikštėje siautėjo 35 metų vyriškis. Viešosios tvarkos pažeidėjo „neatvėsino“ ir pareigūnų uždėti antrankiai. Įsismarkavęs vyriškis kojomis išspyrė policijos pareigūnų automobilio langų stiklus.

Šįryt, policijos patikrinimo metu, „Šaltinio“ progimnazijos mokyklinio autobusiuko vairuotojui buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis. Nušalinus vairuotoją, autobusą atgal į mokyklą teko nuvairuoti policijos pareigūnams. Mokyklos direktorė J. Lazdauskienė teigė dėl įvykio patyrusi šoką, mat šiuo darbuotoju ypatingai pasitikėjo. Situaciją suvaldyti padėjo Tauragės autobusų parkas – vaikus iš mokyklos į namus išvežiojo laikinai paskirtas vairuotojas.

Tauragės rajono apylinkės teismas išnagrinėjo abiturientės skundą dėl administracinio nusižengimo, kuriuo ji prašė panaikinti policijos pareigūnų paskirtą nuobaudą ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimą už chuliganišką vairavimą. Teismas skundą tenkino iš dalies. Merginai vietoje didelės baudos ir vairuotojo pažymėjimo atėmimo paskirta tik 11 eurų bauda.