2018 Liepos 16 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Gedimino gatvėje apdaužyti trys automobiliai

  • Įkelta: 2017-09-04
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šiandien per pietų pertrauką Gedimino gatvėje, ties policijos komisariato automobilių stovėjimo aikštele, susidūrė trys automobiliai.  Eismo įvykio metu apgadintos transporto priemonės, tačiau žmonės nenukentėjo.

Lietingą pirmadienį, eilėje, nusidriekusioje prie šviesoforo Gedimino ir J.Tumo-Vaižganto gatvių sankryžos, susidūrė trys automobiliai.

Liudininkai pasakojo, kad senyvo amžiaus „Renault Clio“ vairuotojas nesilaikė saugaus atstumo ir greičiausiai sumaišė pedalus – vietoje stabdžio paspaudė akceleratorių bei trenkėsi į priešais važiavusį „VW“ markės taksi, kuris iš pažiūros nukentėjo labiausiai. Taksi dar trenkėsi į juodos spalvos „Volvo“.

 „Volvo“ vairuotoja „Tauragės žinioms“ pasakojo stovėjusi nusidriekusioje eilėje prie šviesoforo belaukdama, kada galės važiuoti, ir pajuto smūgį į automobilio galą.

Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, visi trys vairuotojai buvo blaivūs, tad užpildžius eismo įvykio deklaracijas, išsiskirstė.

Įvykio vietoje dirbo Tauragės policijos pareigūnai, stabtelėjo ir pro šalį važiavęs Karo policijos pareigūnų ekipažas. Pareigūnai sakė norėję įsitikinti ar nereikalinga pagalba.

Daivos Kybartienės nuotraukos

 

Sekmadienį popiet, apie 14.30 val., prie posūkio į prekybos centro „Norfa“ aikštelę susidūrė du automobiliai. Eismo įvykio kaltininkas, nuo smūgio nesuvaldęs transporto priemonės, nuskriejo į parduotuvės aikštelę ir ten apgadino dar du automobilius. 

Pirmadienį Tauragės rajono apylinkės teismas patenkino Tauragės rajono savivaldybės prašymą leisti iškeldinti nemokią socialinio būsto gyventoją Jūratę Ž., nesuteikiant jai kitos gyvenamosios vietos. Į skolas šilumos tinklams, vandenims, butų ūkiui ir pačiai savivaldybei įklimpusi moteris, panašu, išnuomotame būste net nebegyvena – iš seniūnijos gauta pažyma rodo, jog moteris deklaravo savo išvykimą į užsienio valstybę.

Rugpjūčio 21 dieną, Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate (AVPK), tarnybą pradėjo trys pareigūnai. Visiems paskirsčius darbo vietas paaiškėjo, kad viena nauja vyriausioji patrulė gins ir saugos  Tauragės rajono žmones.

Lapiukus iš mirties nagų ištraukusiai Danutei vietoj padėkos už išgelbėtus gyvūnus gresia administracinė atsakomybė. Istorija nemalonų atspalvį įgavo, kai praeiviai nufilmavo prie obels pririštus laukinius gyvūnus ir įrašą paviešino internete. Komentatoriai netruko gelbėtojus apkaltini žiauriu elgesiu su gyvūnais.  Moteris, nelaukdama pareigūnų vizito, nutarė pati lapiukus paleisti į mišką. Nors gyvūnai jau laisvėje, tačiau už neteisėtą laukinės gyvūnijos išteklių naudojimą ir disponavimą jais įstatymas numato įspėjimą arba baudą nuo 30 iki 150 eurų.