2018 Liepos 20 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Sukčiai išviliojo virš devynių tūkstančių eurų

  • Įkelta: 2017-08-03

„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Telefoniniai sukčiai toliau siautėja – šią savaitę nukentėjo dvi garbaus amžiaus senolės. Iš jų apgaule išviliotos stambios pinigų sumos.

Antradienį į policijos pareigūnus kreipėsi dvi nuo sukčių nukentėjusios  senyvo amžiaus moteriškės. 81 metų Skaudvilės miestelio gyventoja, patikėjusi piktavalių paistalais apie neva jos dukros padarytą nusikaltimą, į sukčių rankas atidavė 2000 eurų. Taip moteris tikėjosi „išsukti“ dukrą. Tą pačią dieną didelė pinigų suma – 7300 eurų apgaule išviliota ir iš 80 metų  tauragiškės.

Abu įvykius tiria Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai. 

Antradienio rytą, Tauragės rajono Gaurės seniūnijos Stragutės kaime, virstančio medžio šaka kliudė 25 metų vyrą. Jam sužalota galva ir stuburas. Įvykį tiria policijos pareigūnai ir Valstybinė darbo inspekcija.

33 metų pakistaniečiui viešnagė Tauragėje apkarto. Iš Anglijoje gyvenančio vyriškio buvo pavogta rankinė su brangiu kompiuteriu.

Ketvirtadienio rytą į darbą atėjusi Pagramančio pagrindinės mokyklos pavaduotoja ūkio reikalams pastebėjo vagystę. Iš mokyklai priklausančios daržinės dingo 25 kėdės.

Praėjusią savaitę AB „Swedbank“ banko darbuotoja pareigūnus informavo apie netikrus pinigus. Moteris pranešė, kad į banką atnešta galimai suklastota 100 eurų kupiūra.

Trys tūkstančiai svarų – tiek nelegaliai Anglijoje gyvenantis pakistanietis siūlė tauragiškei mainais į santuoką. Deja, žadėtų pinigų mergina taip ir negavo, nors santuoka, tiesa, tik fiktyvi, buvo sudaryta. Praėjus penkiems metams nukentėjusi mergina, paskatinta gyvenimo draugo, ryžosi kreiptis į teisėtvarkos pareigūnus.