2018 Liepos 20 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Pjaunamas medis sužalojo jauną vyrą

  • Įkelta: 2017-08-02

Autorės nuotrauka

Daiva KYBARTIENĖ
daiva@taurageszinios.lt

Antradienio rytą, Tauragės rajono Gaurės seniūnijos Stragutės kaime, virstančio medžio šaka kliudė 25 metų vyrą. Jam sužalota galva ir stuburas. Įvykį tiria policijos pareigūnai ir Valstybinė darbo inspekcija.

Nelaimė nutiko Stragutės kaimo miškuose, antradienio rytą, apie 9 val. Jaunam vyrui dirbant miške,   jį sužalojo krentančio kertamo medžio šaka. VšĮ Tauragės ligoninėje jam diagnozuota galvos trauma, antro slankstelio lūžis ir stuburo smegenų pažeidimai. Vyras gydomas Klaipėdos universitetinėje ligoninėje. Įvykį tiria Tauragės apskrities vyriausias policijos komisariatas ir Valstybinės darbo inspekcijos Tauragės skyrius. Šio skyriaus vedėjas Raimondas Leonavičius pasakojo, kad nelaimė nutiko UAB „Zolabas“ kertamuose miškuose.

Dėl nelaimingo atsitikimo apgailestaujantis UAB „Zolabas“ vadovas Antanas Jurgaitis „Tauragės žinioms“ paaiškino situaciją.

– Vyras, būdamas vaiko priežiūros atostogose, nutarė įgyti autokrautuvo pažymėjimą ir pas mus atliko praktiką. Antradienį  paprašiau, kad nuvažiuotų į mišką Stragutės kaime, parvežti malkų. Jam reikėjo pasikrauti malkų ir grįžti, tačiau, vedamas smalsumo, jis nuėjo pažiūrėti, kaip vyksta medžių pjovimo darbai. Krentančio medžio šaka kliudė vyrą ir įvyko skaudi nelaimė. Labai gaila jaunos šeimos. Kaip galėdamas stengiuosi jiems padėti. Daug kalbėti nenoriu, vyksta tyrimas, – paaiškino A. Jurgaitis.

Valstybinės darbo inspekcijos Tauragės skyriaus vedėjas R. Leonavičius informavo, jog pradėtas tyrimas dėl  nelaimingo atsitikimo darbe.

33 metų pakistaniečiui viešnagė Tauragėje apkarto. Iš Anglijoje gyvenančio vyriškio buvo pavogta rankinė su brangiu kompiuteriu.

Ketvirtadienio rytą į darbą atėjusi Pagramančio pagrindinės mokyklos pavaduotoja ūkio reikalams pastebėjo vagystę. Iš mokyklai priklausančios daržinės dingo 25 kėdės.

Praėjusią savaitę AB „Swedbank“ banko darbuotoja pareigūnus informavo apie netikrus pinigus. Moteris pranešė, kad į banką atnešta galimai suklastota 100 eurų kupiūra.

Trys tūkstančiai svarų – tiek nelegaliai Anglijoje gyvenantis pakistanietis siūlė tauragiškei mainais į santuoką. Deja, žadėtų pinigų mergina taip ir negavo, nors santuoka, tiesa, tik fiktyvi, buvo sudaryta. Praėjus penkiems metams nukentėjusi mergina, paskatinta gyvenimo draugo, ryžosi kreiptis į teisėtvarkos pareigūnus.