2018 Liepos 20 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Bandant užvesti užsidegė automobilis „Audi“

  • Įkelta: 2017-08-04

„Tauragės žinių“ asociatyvi nuotrauka

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Vakar vakare dvi gaisrinės mašinos skubėjo  į Tarailius, gesinti užsidegusio automobilio. Manoma, kad gaisras kilo dėl gedimų automobilio variklio skyriuje.

2007 metų laidos automobilis „Audi A4“ užsidegė ketvirtadienio vakarą, Liepų tako gatvėje, prie 8 numeriu pažymėto daugiabučio,  savininkui bandant jį užvesti. Ugnis ėmė veržtis iš variklio skyriaus. Į įvykio vietą atvykus ugniagesiams-gelbėtojams, automobilio variklio skyrius jau degė atvira liepsna.

Pasak Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus viršininko Tado Vosyliaus, gaisro metu išdegė variklio skyriaus degios dalys, apdegė variklio dangtis, priekinis bamperis. Manoma, kad gaisras galėjo kilti dėl gedimų variklio skyriuje.

 

Antradienio rytą, Tauragės rajono Gaurės seniūnijos Stragutės kaime, virstančio medžio šaka kliudė 25 metų vyrą. Jam sužalota galva ir stuburas. Įvykį tiria policijos pareigūnai ir Valstybinė darbo inspekcija.

33 metų pakistaniečiui viešnagė Tauragėje apkarto. Iš Anglijoje gyvenančio vyriškio buvo pavogta rankinė su brangiu kompiuteriu.

Ketvirtadienio rytą į darbą atėjusi Pagramančio pagrindinės mokyklos pavaduotoja ūkio reikalams pastebėjo vagystę. Iš mokyklai priklausančios daržinės dingo 25 kėdės.

Praėjusią savaitę AB „Swedbank“ banko darbuotoja pareigūnus informavo apie netikrus pinigus. Moteris pranešė, kad į banką atnešta galimai suklastota 100 eurų kupiūra.