2018 Gegužės 25 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Vagims parūpo bevertės kėdės

  • Įkelta: 2017-07-28
Pagramančio pagrindinės mokyklos pastatas. Mokyklos archyvo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Ketvirtadienio rytą į darbą atėjusi Pagramančio pagrindinės mokyklos pavaduotoja ūkio reikalams pastebėjo vagystę. Iš mokyklai priklausančios daržinės dingo 25 kėdės.

Pasak Pagramančio pagrindinės mokyklos vadovo Zigmo Mozuraičio, dingusios kėdės priklausė Pagramančio miestelio bendruomenei Gramančia.

– Šios kėdės – bevertės, senai nurašytos. Tik todėl, kad tai bendruomenės, o ne mūsų turtas – informavome policijos pareigūnus. Matot, bendruomenė savo reikmėm iš mokyklos nuomojasi patalpas, o į daržinę, kurioje laikomos malkos, pasidėjo nereikalingas kėdes. Kažkas per daržinės durų tarpą įlindo ir išnešė jas. Štai ir visas kriminalas, – informavo Z.Mozuraitis.

Policijos pareigūnai dėl šio įvykio pagal LR Baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vagystės. Padaryta žala tikslinama.

Praėjusią savaitę AB „Swedbank“ banko darbuotoja pareigūnus informavo apie netikrus pinigus. Moteris pranešė, kad į banką atnešta galimai suklastota 100 eurų kupiūra.

Trys tūkstančiai svarų – tiek nelegaliai Anglijoje gyvenantis pakistanietis siūlė tauragiškei mainais į santuoką. Deja, žadėtų pinigų mergina taip ir negavo, nors santuoka, tiesa, tik fiktyvi, buvo sudaryta. Praėjus penkiems metams nukentėjusi mergina, paskatinta gyvenimo draugo, ryžosi kreiptis į teisėtvarkos pareigūnus.

Šiandien prieš vidurdienį gaisras kilo Tauragėje, Bokšto gatvėje. Užsidegė 5 numeriu pažymėtas medinis gyvenamas namas.

Klaipėdos apygardos teismas Viktorijos Paulauskienės į mokyklos direktorės kėdę nesugrąžino. Praėjusį trečiadienį teisėjų kolegija atmetė jos apeliacinį skundą ir priteisė bylinėjimosi išlaidas savivaldybės naudai. Nieko nepešusi V. Paulauskienė svarsto galimybę kreiptis ir į aukščiausiąjį teismą.