2018 Gegužės 25 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Prie lopšelio-darželio apvogtas pakistanietis

  • Įkelta: 2017-07-31
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

33 metų pakistaniečiui viešnagė Tauragėje apkarto. Iš Anglijoje gyvenančio vyriškio buvo pavogta rankinė su brangiu kompiuteriu.

Užsienietis apvogtas praėjusios savaitės ketvirtadienio vakarą netoli lopšelio-darželio „Kodėlčius“. Vyriškiui einant šaligatviu nepažystamas asmuo važiuodamas dviračiu nuo peties nutraukė ir pavogė rankinę. Joje buvo  kompiuteris MSI. Nuostolis siekia 1573 eurus. 

Dėl vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 dalį. Pagal šį straipsnį asmuo baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.

 

Ketvirtadienio rytą į darbą atėjusi Pagramančio pagrindinės mokyklos pavaduotoja ūkio reikalams pastebėjo vagystę. Iš mokyklai priklausančios daržinės dingo 25 kėdės.

Praėjusią savaitę AB „Swedbank“ banko darbuotoja pareigūnus informavo apie netikrus pinigus. Moteris pranešė, kad į banką atnešta galimai suklastota 100 eurų kupiūra.

Trys tūkstančiai svarų – tiek nelegaliai Anglijoje gyvenantis pakistanietis siūlė tauragiškei mainais į santuoką. Deja, žadėtų pinigų mergina taip ir negavo, nors santuoka, tiesa, tik fiktyvi, buvo sudaryta. Praėjus penkiems metams nukentėjusi mergina, paskatinta gyvenimo draugo, ryžosi kreiptis į teisėtvarkos pareigūnus.

Šiandien prieš vidurdienį gaisras kilo Tauragėje, Bokšto gatvėje. Užsidegė 5 numeriu pažymėtas medinis gyvenamas namas.