2018 Birželio 23 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Banke – suklastotų eurų kupiūra

  • Įkelta: 2017-07-17
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Praėjusią savaitę AB „Swedbank“ banko darbuotoja pareigūnus informavo apie netikrus pinigus. Moteris pranešė, kad į banką atnešta galimai suklastota 100 eurų kupiūra.

Atvykus pareigūnams, darbuotoja paaiškino, kad į banką atėjęs asmuo atnešė 100 eurų kupiūrą, kurios parduotuvėje nepriima. Patikrinus banknotą paaiškėjo, kad jis galimai suklastotas. 
Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Policija informuoja, kad dažniausiai padirbinėjami 20 ir 50 nominalo eurų banknotai, tačiau pasitaiko ir padirbtų didesnio nominalo eurų. Pareigūnai įvardino lengviausią būdą, kaip atpažinti padirbtą banknotą. Pirmiausia reiktų pačiupinėti, pajausti ar popierius šiugžda, ar jaučiasi spaudos nelygumai. Taip pat reikėtų banknotą pažiūrėti prieš šviesą ar matosi vandens ženklai, taip pat siūloma atkreipti dėmesį į hologramą.

Policijos pareigūnų duomenimis, suklastotais banknotais dažniausiai  bandoma atsiskaityti turguose, gatvėse. Todėl tokiose vietose reikėtų vengti imti didelės vertės pinigų prieš tai neįsitikinus jų kokybe. 

Trys tūkstančiai svarų – tiek nelegaliai Anglijoje gyvenantis pakistanietis siūlė tauragiškei mainais į santuoką. Deja, žadėtų pinigų mergina taip ir negavo, nors santuoka, tiesa, tik fiktyvi, buvo sudaryta. Praėjus penkiems metams nukentėjusi mergina, paskatinta gyvenimo draugo, ryžosi kreiptis į teisėtvarkos pareigūnus.

Šiandien prieš vidurdienį gaisras kilo Tauragėje, Bokšto gatvėje. Užsidegė 5 numeriu pažymėtas medinis gyvenamas namas.

Klaipėdos apygardos teismas Viktorijos Paulauskienės į mokyklos direktorės kėdę nesugrąžino. Praėjusį trečiadienį teisėjų kolegija atmetė jos apeliacinį skundą ir priteisė bylinėjimosi išlaidas savivaldybės naudai. Nieko nepešusi V. Paulauskienė svarsto galimybę kreiptis ir į aukščiausiąjį teismą.

Tauragės rajone, Trumpininkų kaimo bulvių lauke pririštas senas šuo sulaukė pravažiuojančių žmonių bei policijos pareigūnų dėmesio. Įtariama, kad augintinis buvo kankinamas ir neprižiūrimas.