2018 Balandžio 23 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Atgimimo aikštėje policija žymi daiktus

  • Įkelta: 2017-07-04
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Tauragiškiai, norintys apsaugoti vertingus daiktus arba vagystės atveju juos lengviau atgauti, šiandien gali ateiti į Atgimimo aikštę – policijos pareigūnai vertingus daiktus pažymės. Nusprendusieji pasižymėti savo daiktus gali tai padaryti iki 15 valandos.

Nors, pliaupiant lietui, norintys pasižymėti daiktus nesirikiavo eilėje, tačiau vienas kitas, nešinas kompiuteriu ar varinas dviračiu, atėjo.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pasakojo, kad dažniausiai žmonės pasižymėti atneša mobiliuosius telefonus, plančetinius kompiuterius ir dviračius. Pareigūnai, ragindami gyventojus rūpintis savo daiktų apsauga, kviečia gyventojus pasižymėti savo mobiliojo ryšio telefonus, kompiuterius, fotoaparatus, kitą smulkiąją garso ir vaizdo fiksavimo techniką, dviračius bei kitus vertingus daiktus.

Žymėjimo metu ant daiktų specialiu raižikliu ir žymekliu užrašomas numeris, daiktas užregistruojamas apskaitos žurnale ir priklijuojamas perspėjantis lipdukas „pažymėta policijoje“.  Tokia prevencinė priemonė padės ne tik lengviau išaiškinti daikto savininką, bet ir atskleisti galimą nusikalstamą veiką.

Daiktų žymėjimas  nieko nekainuoja. 

Daivos Kybartienės nuotraukos

Šiandien prieš vidurdienį gaisras kilo Tauragėje, Bokšto gatvėje. Užsidegė 5 numeriu pažymėtas medinis gyvenamas namas.

Klaipėdos apygardos teismas Viktorijos Paulauskienės į mokyklos direktorės kėdę nesugrąžino. Praėjusį trečiadienį teisėjų kolegija atmetė jos apeliacinį skundą ir priteisė bylinėjimosi išlaidas savivaldybės naudai. Nieko nepešusi V. Paulauskienė svarsto galimybę kreiptis ir į aukščiausiąjį teismą.

Tauragės rajone, Trumpininkų kaimo bulvių lauke pririštas senas šuo sulaukė pravažiuojančių žmonių bei policijos pareigūnų dėmesio. Įtariama, kad augintinis buvo kankinamas ir neprižiūrimas.

Antradienio vakarą Jūros gatvėje kilęs gaisras pareikalavo 51 metų moters gyvybės. Manoma, kad gaisras kilo dėl neatsargaus rūkymo. 

Pastaruoju metu į visus įvykius policijos pareigūnai vyksta su įjungtais švyturėliai. Paaiškėjo, kad taip elgiamasi norint sutrumpinti reagavimo į iškvietimus laiką.