2018 Birželio 20 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Sudegę namai pareikalavo moters gyvybės

  • Įkelta: 2017-06-21
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Antradienio vakarą Jūros gatvėje kilęs gaisras pareikalavo 51 metų moters gyvybės. Manoma, kad gaisras kilo dėl neatsargaus rūkymo.

Medinis gyvenamas namas užsidegė antradienio vakarą. Apie degantį pastatą ugniagesiams pranešė kaimynai. Atvykus pirmajai ugniagesių komandai, šis jau degė atvira liepsna.

Iš vidaus išnešta dūmais apsinuodijusi 51 metų namo šeimininkė buvo be sąmonės. Nukentėjusioji perduota greitosios pagalbos medikams. Moteris Tauragės ligoninėje mirė.

Gaisro metu nudegė namo stogas, išdegė priebutis (4 kv. m), aprūko patalpos. Pavyko išsaugoti netoli, 3 metrų atstumu stovinčią medinę malkinę. Įvykio vietoje dirbo trys ugniagesių autocisternos.

Pasak Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus inspektorės Renatos Ambrazevičienės, tikėtina, kad gaisrą neatsargiai rūkydama galėjo sukelti pati šeimininkė. 

„Tauragės žinių“ archyvo nuotraukos

Pastaruoju metu į visus įvykius policijos pareigūnai vyksta su įjungtais švyturėliai. Paaiškėjo, kad taip elgiamasi norint sutrumpinti reagavimo į iškvietimus laiką.

Birželio 13 d. Tauragės rajono apylinkės teisme turėjo būti nagrinėjamas buvusio Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos direktoriaus Sigito Kancevyčiaus civilinis ieškinys dėl neteisėto atleidimo iš darbo. Tačiau Tauragės rajono apylinkės teismas bylos nagrinėjimą atidėjo iki liepos 26 dienos. Mat šalims siūloma pasirašyti taikos sutartį.

Į redakciją kreipėsi policijos pareigūnų elgesiu pasipiktinęs tauragiškis. Vyriškis pasakojo, kad birželio 11-osios vakarą  grįžo iš  sodybos Dacijonų kaime į Tauragę. Pramonės gatvėje vyriškio vairuojamas automobilis „Citroen“ prasilenkė su policijos pareigūnų ekipažu „VW Passat“.

Šiąnakt ant kojų buvo sukelti Tauragės policijos pareigūnai. Nuo viaduko grasino nušokti septyniolikmetė.