2018 Birželio 19 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Prašo atpažinti asmenį, pasinaudojusį svetima banko kortele

  • Įkelta: 2017-05-16
Tauragės AVPK nuotrauka

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai prašo gyventojų atpažinti asmenį, įtariamą neteisėtai panaudojus svetimą elektroninę mokėjimo kortelę. 

2017 m. balandžio 7 d. apie 8.00 val. pasinaudojus svetima elektronine mokėjimo kortele, iš „Swedbank“ bankomato, esančio Dariaus ir Girėno g. 9, Tauragės mieste, buvo išimta ir pasisavinta 600 eurų. 
Atpažinus asmenį ar jei žinoma jo buvimo vieta prašome informuoti Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėją Vitaliją Dabulskienę vitalija.dabulskiene@policija.lt.  

Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270; 
Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952; 
Bendruoju pagalbos telefonu 112. 
 

Sekmadienį, netoli Jovarų mikrorajono esančio viaduko, lokomotyvo mašinistui teko stabdyti įsibėgėjusį traukinį. Mirtino susidūrimo išvengti pavyko, buvo sutraiškytas tik netoliese paliktas dviratis.

Didžiulis gaisras ankstų penktadienio rytą ant kojų sukėlė penkių rajonų ugniagesius. Gaisras kilo Raseinių rajono, Gabšių kaime įsikūrusioje UAB „Norvelita“ patalpose. Į pagalbą išskubėjo ir Tauragės apskrities gelbėjimo valdybos ugniagesiai.

Tauragės rajono apylinkės teismas paskelbė nuosprendį 38 m. ir 33 m. tauragiškiams,  kaltintiems neteisėtu disponavimu narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti. Narkotikus pirkusiam vyrui skirta piniginė bauda, narkotines medžiagas pardavusiam ir jomis disponavusiam vyrui – laisvės atėmimo bausmė.

Praėjusį penktadienį įvykdyta stambi vagystė iš Dariaus ir Girėno gatvės – apvogta daugiabutį namą renovuojanti įmonė „Darmina“ iš Telšių.