2018 Birželio 19 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Įtariama, kad užmigo ant bėgių

  • Įkelta: 2017-05-15
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Sekmadienį, netoli Jovarų mikrorajono esančio viaduko, lokomotyvo mašinistui teko stabdyti įsibėgėjusį traukinį. Mirtino susidūrimo išvengti pavyko, buvo sutraiškytas tik netoliese paliktas dviratis.

Kaip informavo Lietuvos geležinkelių atstovė spaudai Inga Čiuberkytė sekmadienį 14 val. 35 min. tarpstotėje Pagėgiai – Tauragė lokomotyvo mašinistui teko stabdyti traukinį. Jovarų mikrorajono teritorijoje, greta viaduko tarp bėgių buvo pastebėtas gulintis žmogus. 

Vėliau paaiškėjo, kad ant bėgių buvo moteris. Traukiniui sustojus, ji pabėgo. Į įvykio vietą iškviesti policijos pareigūnai, kurie apžiūrėję geležinkelio bėgius tolėliau rado sulamdytą dviratį. Įtariama, kad moteris buvo neblaivi ir užmigo.

„Tauragės žinių“ inform.     

 

Didžiulis gaisras ankstų penktadienio rytą ant kojų sukėlė penkių rajonų ugniagesius. Gaisras kilo Raseinių rajono, Gabšių kaime įsikūrusioje UAB „Norvelita“ patalpose. Į pagalbą išskubėjo ir Tauragės apskrities gelbėjimo valdybos ugniagesiai.

Tauragės rajono apylinkės teismas paskelbė nuosprendį 38 m. ir 33 m. tauragiškiams,  kaltintiems neteisėtu disponavimu narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti. Narkotikus pirkusiam vyrui skirta piniginė bauda, narkotines medžiagas pardavusiam ir jomis disponavusiam vyrui – laisvės atėmimo bausmė.

Praėjusį penktadienį įvykdyta stambi vagystė iš Dariaus ir Girėno gatvės – apvogta daugiabutį namą renovuojanti įmonė „Darmina“ iš Telšių.

Už šiurkščius pažeidimus iš pareigų atleisti vadovai į darbą tikisi sugrįžti per teismą.  Trečiadienį Tauragės rajono apylinkės teisme nagrinėti du buvusių vadovų ieškiniai – Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko Gintaro Ramanausko ir buvusio Tauragės rajono Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos direktoriaus Sigito Kancevyčiaus. G. Ramanausko byloje išsakytos baigiamosios kalbos ir paskirta sprendimo paskelbimo data, tuo tarpu S. Kancevyčiaus byla nagrinėta iš esmės.