2020 Sausio 25 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Senolė pametė banko kortelę su PIN kodu

  • Įkelta: 2017-04-11
Reginos Vaičaitienės nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Nors pareigūnai ne kartą yra įspėję, kad banko kortelių PIN kodus saugiausia „nešiotis“ galvoje, tačiau perspėjimų paiso ne visi. Praėjusią savaitę per neapdairumą nuo vagišių nukentėjo lomiškė.

Senyvo amžiaus žmonėms įsiminti PIN kodus sudėtinga. Todėl dažnai PIN kodus senoliai užsirašo ant lapelio, nešiojasi piniginėje ar net užsirašo ant pačios mokėjimo kortelės. Tuo pasinaudoti sugeba vagišiai.

Praėjusią savaitę nukentėjo 85 metų lomiškė. Moteris  atvyko į Tauragę iš „Swedbank“ pasiimti pinigų. Tačiau atlikusi operaciją banko kortelę pametė. Ant kortelės senolė buvo užsirašiusi PIN kodą. Kažkas kortelę surado ir iš banko sąskaitos pasisavino 600 eurų. Dėl vagystės moteris kreipėsi į policijos pareigūnus. Šie pradėjo ikiteisminį tyrimą. Tikimasi, kad nusikaltėlį pavyks nustatyti į pagalbą pasitelkus vaizdo kamerų įrašus.

Trečiadienį  Tauragės rajono apylinkės teisme baigta nagrinėti pasieniečių tarnybinį šunį Ramzį nušovusio šilutiškio Arvydo Komskio byla. Tauragės prokuratūra siūlo vyrą pripažinti kaltu ir skirti jam piniginę baudą bei konfiskuoti šaunamąjį ginklą. 

Vakar popiet į Tauragės ligoninę, o vėliau  į Klaipėdos gydymo įstaigą išgabentas 34 metų vyriškis. Teigiama, kad dviejų vaikų tėvas iškrito iš penkto aukšto, persisvėręs per laiptinės turėklą. Įvykio aplinkybes tikslina policija.

Tauragės rajono Batakių vidurinės mokyklos direktorius trečiadienio naktį praleido areštinėje. Rimvydas Varanavičius į pareigūnų akiratį pateko dėl to, kad  neblaivus vairavo automobilį. Direktoriui jau ne pirmą kartą koją pakiša svaigalai. Šiandien vadovas dėl savo poelgio teisinasi Tauragės rajono savivaldybės merui.

Trečiadienio pavakarę, kol tėvai girtavo, trijų metų berniukas basas atėjo į Tauragės mieste, Stoties gatvėje esančią „Norfos“ parduotuvę.

Vasario mėnesį „Tauragės žinios“ rašė apie Tauragės rajone, Būdviečių kaime Zigmo Štako ūkyje neprižiūrėtus, nusilpusius galvijus. Redakcija pasidomėjo, kokia situacija yra šiuo metu ūkyje, kuriame Maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai užfiksavo daugybę pažeidimų.