2020 Sausio 22 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

R.Varanavičius įpareigotas pasiaiškinti rajono politikams

  • Įkelta: 2017-04-12
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Neblaivus sučiuptas Batakių vidurinės mokyklos direktorius Rimvydas Varanavičius  pirmadienį sušauktame neeiliniame tarybos posėdyje įpareigotas pateikti pasiaiškinimą rajono politikams iki balandžio 13 d. Kovo 30-ąją vyras darbe pasirodė tik po pietų, tą dieną švietimo įstaigos vadovas praleido areštinėje.

Kovo 29-osios vakarą Batakių vidurinės mokyklos direktorius  Rimvydas Varanavičius, įtariama, neblaivus vairavo automobilį. Vadovas į alkotesterį įpūtė 1,72 prom. alkoholio. Vyriškis buvo sulaikytas 48 valandoms.

Tačiau mokyklos vadovas pateikia kiek kitokią įvykių seką ir tvirtina automobilio nevairavęs. Esą jis tą vakarą buvęs išgėręs, bet nevairavęs. Neva į automobilį atėjęs pasiimti piniginės ir tuo metu buvo suimtas policijos pareigūnų.

– Juk aš ne darbo metu gėriau, o vakare. Yra liudininkų, kurie viską matė. Aš tik atėjau į automobilį pasiimti piniginės, o tada pasirodė pareigūnai. Parduotuvėje liko mano mobilusis telefonas. Aš tuo metu tikrai nevairavau. Tegu pareigūnai įrodo, kad aš vairavau, tegu parodo filmuotą medžiagą – „Tauragės žinioms“ savo įvykių versiją pateikė mokyklos vadovas.

Vadovo poelgį iškart po įvykio smerkė „Tauragės žinių“ kalbinti Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis ir Švietimo skyriaus vedėjas Egidijus Šteimantas.

– Švietimo įstaigų vadovams keliami aukštesni reikalavimai. Juk jie ugdo jaunąją kartą, todėl turi rodyti deramą pavyzdį, – sakė S. Mičiulis.

R. Varanavičius iš užimamų pareigų pats trauktis neketina. Savo tiesą, jei to prireiks, mokyklos vadovas bandys įrodyti ir teisme.

Pasiaiškinimą raštu Batakių vidurinės mokyklos direktorius turi pateikti iki balandžio 13 dienos.

Trečiadienį  Tauragės rajono apylinkės teisme baigta nagrinėti pasieniečių tarnybinį šunį Ramzį nušovusio šilutiškio Arvydo Komskio byla. Tauragės prokuratūra siūlo vyrą pripažinti kaltu ir skirti jam piniginę baudą bei konfiskuoti šaunamąjį ginklą. 

Vakar popiet į Tauragės ligoninę, o vėliau  į Klaipėdos gydymo įstaigą išgabentas 34 metų vyriškis. Teigiama, kad dviejų vaikų tėvas iškrito iš penkto aukšto, persisvėręs per laiptinės turėklą. Įvykio aplinkybes tikslina policija.

Tauragės rajono Batakių vidurinės mokyklos direktorius trečiadienio naktį praleido areštinėje. Rimvydas Varanavičius į pareigūnų akiratį pateko dėl to, kad  neblaivus vairavo automobilį. Direktoriui jau ne pirmą kartą koją pakiša svaigalai. Šiandien vadovas dėl savo poelgio teisinasi Tauragės rajono savivaldybės merui.

Trečiadienio pavakarę, kol tėvai girtavo, trijų metų berniukas basas atėjo į Tauragės mieste, Stoties gatvėje esančią „Norfos“ parduotuvę.