2020 Gegužės 27 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Dėl aukšto kraujospūdžio mirė jauna mama

  • Įkelta: 2017-04-14
„Tauragės žinių“ archyvo asociatyvi nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Trečiadienio vakarą į Tauragės rajono Žygaičių seniūnijos, Ruikių kaimą skubėjo greitosios pagalbos medikai. Deja, padėti jaunai mamai nebepavyko – 33 metų moteris mirė.

Ruikiuose gyvenanti moteris prastai pasijuto trečiadienio pavakarę. Buvo iškviesta greitoji pagalba. Atvykę medikai bandė reanimuoti moterį, atliko elektroimpulsinę terapiją, liaudyje vadinamą- „elektrošoku“. Tačiau medikų pastangos buvo bevaisės. Moteris mirė. Ketvirtadienį atlikta ekspertizė patvirtino, kad jauną moterį mirtis ištiko dėl padidėjusio kraujospūdžio. Be mamos liko 8 metų berniukas, kurį velionė augino viena. Berniukas Sartininkų pagrindinėje mokykloje lanko  2 klasę. Neoficialiai kalbama, kad po mamos mirties berniuką globos jo teta.

Neblaivus sučiuptas Batakių vidurinės mokyklos direktorius Rimvydas Varanavičius  pirmadienį sušauktame neeiliniame tarybos posėdyje įpareigotas pateikti pasiaiškinimą rajono politikams iki balandžio 13 d. Kovo 30-ąją vyras darbe pasirodė tik po pietų, tą dieną švietimo įstaigos vadovas praleido areštinėje.

Nors pareigūnai ne kartą yra įspėję, kad banko kortelių PIN kodus saugiausia „nešiotis“ galvoje, tačiau perspėjimų paiso ne visi. Praėjusią savaitę per neapdairumą nuo vagišių nukentėjo lomiškė.

Trečiadienį  Tauragės rajono apylinkės teisme baigta nagrinėti pasieniečių tarnybinį šunį Ramzį nušovusio šilutiškio Arvydo Komskio byla. Tauragės prokuratūra siūlo vyrą pripažinti kaltu ir skirti jam piniginę baudą bei konfiskuoti šaunamąjį ginklą. 

Vakar popiet į Tauragės ligoninę, o vėliau  į Klaipėdos gydymo įstaigą išgabentas 34 metų vyriškis. Teigiama, kad dviejų vaikų tėvas iškrito iš penkto aukšto, persisvėręs per laiptinės turėklą. Įvykio aplinkybes tikslina policija.

Tauragės rajono Batakių vidurinės mokyklos direktorius trečiadienio naktį praleido areštinėje. Rimvydas Varanavičius į pareigūnų akiratį pateko dėl to, kad  neblaivus vairavo automobilį. Direktoriui jau ne pirmą kartą koją pakiša svaigalai. Šiandien vadovas dėl savo poelgio teisinasi Tauragės rajono savivaldybės merui.