2020 Sausio 25 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

A. Komskiui gresia bauda ir ginklo konfiskavimas

  • Įkelta: 2017-04-07
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Trečiadienį  Tauragės rajono apylinkės teisme baigta nagrinėti pasieniečių tarnybinį šunį Ramzį nušovusio šilutiškio Arvydo Komskio byla. Tauragės prokuratūra siūlo vyrą pripažinti kaltu ir skirti jam piniginę baudą bei konfiskuoti šaunamąjį ginklą. 

Posėdžio metu išklausyti Pagėgių rinktinės atstovės papildomi paaiškinimai bei kaltinamojo parodymai dėl įvykio. Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinė Ramzio gyvybę įvertino 10 tūkstančių eurų. Tokią žalą pasienio rinktinė teismo prašo priteisti iš A. Komskio. 

Kaltinamojo ir jo gynėjos pozicija išliko tokia pat. Vyras toliau uoliai neigė savo kaltę. Esą šunį nušovė netyčia, gindamasis. Parodymus teismui duodamas A.Komskis pasakojo, kad įvykio metu buvo iškilęs pavojus jo gyvybei, jis labai išsigando, šovė ne į šunį, bet į žemę – gyvūno pusėn. Kaltinamasis prašė atlikti dar vieną balistinę ekspertizę, tačiau teismas šį prašymą atmetė. A. Komskio advokatė Aušra Ručienė prašė klientą išteisinti, nes jis po įvykio patyrė didelį stresą, pašlijo sveikata, teko gydytis.

Tauragės prokuratūra siūlo pripažinti A. Komskį kaltu nušovus pasieniečių šunį ir skirti jam 7532 eurų baudą, bei  tenkinti Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės  10577,20 Eur. civilinį ieškinį. Teismo posėdyje prokuroras taip pat pasiūlė konfiskuoti kaltinamojo ginklą. Tauragės rajono apylinkės teismas nuosprendį skelbs gegužės 19 dieną.
 

 

Vakar popiet į Tauragės ligoninę, o vėliau  į Klaipėdos gydymo įstaigą išgabentas 34 metų vyriškis. Teigiama, kad dviejų vaikų tėvas iškrito iš penkto aukšto, persisvėręs per laiptinės turėklą. Įvykio aplinkybes tikslina policija.

Tauragės rajono Batakių vidurinės mokyklos direktorius trečiadienio naktį praleido areštinėje. Rimvydas Varanavičius į pareigūnų akiratį pateko dėl to, kad  neblaivus vairavo automobilį. Direktoriui jau ne pirmą kartą koją pakiša svaigalai. Šiandien vadovas dėl savo poelgio teisinasi Tauragės rajono savivaldybės merui.

Trečiadienio pavakarę, kol tėvai girtavo, trijų metų berniukas basas atėjo į Tauragės mieste, Stoties gatvėje esančią „Norfos“ parduotuvę.

Vasario mėnesį „Tauragės žinios“ rašė apie Tauragės rajone, Būdviečių kaime Zigmo Štako ūkyje neprižiūrėtus, nusilpusius galvijus. Redakcija pasidomėjo, kokia situacija yra šiuo metu ūkyje, kuriame Maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai užfiksavo daugybę pažeidimų.

Metalinė avarija praėjusio penktadienio pavakarę įvyko Šilinės girininkijos kelyje ties posūkiu į Dauglaukį. Į eismo įvykį pateko Pagėgių savivaldybės mero žmonos vairuojamas prabangus automobilis „BMW X6“ ir miškininkų „Mitsubishi“.