2020 Liepos 11 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Miško gatvės daugiabutyje – kraupi nelaimė

  • Įkelta: 2017-03-31

Vakar popiet į Tauragės ligoninę, o vėliau  į Klaipėdos gydymo įstaigą išgabentas 34 metų vyriškis. Teigiama, kad dviejų vaikų tėvas iškrito iš penkto aukšto, persisvėręs per laiptinės turėklą. Įvykio aplinkybes tikslina policija.

Tauragės vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, vakar 14.38 val. buvo gautas pranešimas, jog į Tauragės ligoninės priimamąjį be sąmonės atvežtas 35–40 m. vyras, kuris, įtariama, nukrito iš penkto aukšto. Pareigūnams nuvykus į įvykio vietą, buvo rastos atrakintos penktame  aukšte esančio buto durys. Todėl imta manyti, kad  nukentėjusysis gali būti 34 m. buto savininkas R.J. Vėliau spėjimai pasitvirtino. Pirminiais duomenimis, tai nelaimingas atsitikimas. Įvykio aplinkybės tikslinamos.  

Nukentėjusio vyriškio kaimynė Irma „Tauragės žinioms“ pasakojo, kad vakar popiet iš penkto aukšto iškritęs vyras su žmona augino du mažamečius vaikus.

–Tai puiki  šeima. Apie juos galiu pasakyti tik pačius geriausius žodžius. Labai skaudu, kad tokia nelaimė nutiko jų šeimai, –apgailestavo moteris.

Kaimynė pasakojo, kad nukentėjusio vyriškio šeima šiuo metu kraustėsi iš šio buto į namą. Lemtingą dieną vyriškis automobiliu atvyko paimti paskutinių daiktų.

– Mačiau, kaip kelias dienas nešė daiktus, kraustėsi, o ketvirtadienį vienas atvažiavo pasiimti bute likusių daiktų. Mačiau, kaip į mašiną nunešė gėles ir vėl užlipo į penktą aukštą. Po to sužinojau, kas nutiko. Tai baisu. Labai baisu, – sakė ponia Irma.

Kaimynė, pasakojo, kad nukentėjusio vyriškio žmona – pedagogė, o jis pats ankščiau dirbo pasieniečiu. Kuo dabar vertėsi R.J., tiksliai įvardinti kaimynė negalėjo.

Neoficialiais duomenimis, vyriškio būklė sunki. Jis komoje.

Tauragės rajono Batakių vidurinės mokyklos direktorius trečiadienio naktį praleido areštinėje. Rimvydas Varanavičius į pareigūnų akiratį pateko dėl to, kad  neblaivus vairavo automobilį. Direktoriui jau ne pirmą kartą koją pakiša svaigalai. Šiandien vadovas dėl savo poelgio teisinasi Tauragės rajono savivaldybės merui.

Trečiadienio pavakarę, kol tėvai girtavo, trijų metų berniukas basas atėjo į Tauragės mieste, Stoties gatvėje esančią „Norfos“ parduotuvę.

Vasario mėnesį „Tauragės žinios“ rašė apie Tauragės rajone, Būdviečių kaime Zigmo Štako ūkyje neprižiūrėtus, nusilpusius galvijus. Redakcija pasidomėjo, kokia situacija yra šiuo metu ūkyje, kuriame Maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai užfiksavo daugybę pažeidimų.

Metalinė avarija praėjusio penktadienio pavakarę įvyko Šilinės girininkijos kelyje ties posūkiu į Dauglaukį. Į eismo įvykį pateko Pagėgių savivaldybės mero žmonos vairuojamas prabangus automobilis „BMW X6“ ir miškininkų „Mitsubishi“.

Pirmadienį per pietus iš Bendro pagalbos centro buvo gautas pranešimas, kad Dapkiškių kaime, prie Kultūros centro, dega žolė. Gaisro metu išdegė 6 arų plotas.

Vakar stambi vagystė įvykdyta VĮ Tauragės miškų urėdijos pastate, esančiame Vytauto gatvėje. Įtariama, kad vaizdo kamerose užfiksuotas vyras, kuris nugvelbė didelę pinigų sumą, skirtą automobiliui įsigyti.

Šešis kartus teistas Nerijus V. – vėl kaltinamųjų suole. Vidurinio išsilavinimo taip ir neįgijęs, tačiau vienoje įmonėje projektų vadovu dirbantis vyras nuteistas dėl trijų Vokietijoje pavogtų BMW markės automobilių įsigijimo. Nors kaltu neprisipažino, jo kaltė buvo įrodyta ir, pagal teismo nuosprendį, vyras turės sumokėti daugiau 11 tūkst. Eur siekiančią baudą.

Pirmadienį, uždarame posėdyje, Tauragės rajono apylinkės teismas paskelbė nuosprendį 28 metų tauragiškiui už tai, kad jis socialiniame tinkle tvirkino mažametę mergaitę bei įgijo pornografinio turinio vaizdų, kuriuose vaizduojamas vaikas. Teismas vyrui skyrė 1 metų ir 8 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, ją atidedant dvejiems metams. Taip pat nuteistasis turės atlyginti 2000 Eur neturtinę žalą.

Šiandien ryte, Dariaus ir Girėno gatvėje, prie „Medea“ klinikos būriavosi žmonės, atvyko du greitosios pagalbos automobiliai, policijos ekipažas. 

Šiandien prieš vidurdienį Dariaus ir Girėno gatvėje susidūrė trys transporto priemonės – vilkikas „Volvo“, bei dar du automobiliai – „Chrysler“ bei „Mercedes Benz“. 

Vienoje judriausių Tauragės miesto sankryžų penkias dienas neveikęs šviesoforas antradienį buvo pataisytas. Tačiau, trečiadienio pavakarę, Dariaus ir Girėno bei Vytauto gatvių sankryžos šviesoforas vėl užgeso. „Tauragės žinios“ aiškinosi, kas nutiko.

Antradienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai aptarnaujamoje teritorijoje vykdė prevencinę priemonę, kurios metu buvo fiksuojami Kelių eismo taisyklių pažeidimai. Priemonės metu per 3 valandas buvo nustatyti 58 pėsčiųjų ir 7 transporto priemonių vairuotojų pažeidimai.

Restoranui „Skonio džiazas“ vadovaujanti Lijana Stasiulienė teismo sprendimu turės sumokėti 1000 eurų baudą. Į darbo inspekcijos specialistų akiratį viešojo maitinimo įstaigos vadovė pateko dėl nelegaliai įdarbintos barmenės-padavėjos.

Pirmadienio rytas „BMW“ savininkui prasidėjo itin nemaloniai – užsidegė jo 2004 m. laidos automobilis. Manoma, kad gaisras kilo dėl elektros instaliacijos gedimų.

Trečiadienio rytą Tauragę sukrėtė kraupus įvykis. Prie Daržų gatvėje esančio namo, automobilyje „Renault“ rastas moters kūnas su šautinėmis žaizdomis. Kaip vėliau paaiškėjo, tai šeštadienį dingusi dainininkė, klaipėdietė Vilma Martišiūtė. Šiame name gyvena 2012-aisiais mirusio chirurgo-urologo Vytauto Juozo Ambrozos našlė. Apie 14 val. Tauragės AVPK pranešė, jog ieškomas įtariamasis –  gydytojo sūnus, 52 m. Rolandas Ambroza. Tą patį vakarą, 19.30 policija pranešė, jog apsuptas policijos pareigūnų, įtariamasis nusižudė.

Policijos departamente pagerbti geriausi praėjusių metų policijos sportininkai. Vienas jų – Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnas Vaidas Kuizinas.

Praėjusį penktadienį Tauragės rajono apylinkės teismas pradėjo nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje Arvydas Komskis kaltinamas žiauriu elgesiu su gyvūnu, sukėlusiu jo žūtį. Kaltinamojo prašymu bylos nagrinėjimas atidėtas, siekiant apklausti daugiau liudytojų.

Pirmadienį Tauragės rajono apylinkės teismas išnagrinėjo administracinę bylą dėl vaiko teisių pažeidimo. Dviejų mergaičių senelis, būdamas neblaivus, nepilnamečių akivaizdoje necenzūriniais žodžiais išvadino jų mamą. Už tokius veiksmus vyrui skirta bauda.

Vakar, tarnybos metu, autoavarijoje žuvo 34 m. Tauragės AVPK pareigūnas Tomas Srūgys, kartu į iškvietimą važiavęs jo kolega – sužeistas. Policijos automobilis, vairuojamas žuvusio pareigūno, kaktomuša susidūrė su į priešpriešinę eismo juostą išvažiavusiu, lenkimo manevrą bandžiusiu atlikti skubių siuntų tarnybos mikroautobusu. 

Praėjusį trečiadienį Tauragės apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje D. R. dar 2014 metais pasinaudojo suklastotu vairuotojo pažymėjimu ir apšvarino Tauragėje esančią parduotuvę. Darbo įrankius išsinuomavęs vyras juos pardavė ir išvyko dirbti Olandijon, kur jį pareigūnai ir surado.

Šeštadienio vidurdienį, apie 13–14 val. Jadvyga, kartu su broliu Rolandu bei jųdviejų šunimis, mėgavosi jau tradiciniu tapusiu pasivaikščiojimu upės Jūros krantine. Žemę užklojus storam sniego sluoksniui ir nedrąsiai šviečiant saulei, Jūros pakrantė džiugina amą gniaužiančiais vaizdais, o ir keturkojams augintiniams paklampoti po kelis centimetrus siekiančias pusnis – tikras džiaugsmas. Tądien niekas negalėjo įtarti, kad, rodos, įprastas pasivaikščiojimas gali tapti baisiausiu košmaru.

Ieško dingusio motociklo
  • Įkelta: 2017-01-18

Praėjusią savaitę Papušynių kaimo gyventojas pastebėjo, kad dingo garaže stovėjęs krosinis motociklas „Yamaha“. Transporto priemonės savininkas, padėjusiems surasti motociklą, žada solidžią premiją.

Praėjusį antradienį Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate (AVPK) buvo pristatyta aptarnaujamos teritorijos 2016 m. veiklos ataskaita bei policijos pertvarka. Joje pažymima, jog nusikalstamumas Tauragės regione, palyginus su praėjusiais metais, sumažėjo net 67 proc., sėkmingai išaiškintos kelios rezonansinės bylos.

Praėjusį pirmadienį Tauragės rajono apylinkės teismas priėmė sprendimą byloje dėl AB „Vilkyškių pieninė“ nukentėjusio darbininko, kuris patyrė sužalojimus keisdamas elektros saugiklius. 2015-ųjų vasarą įvykusios nelaimės kaltininku pripažintas Arūnas B. Ligoninėje nuo sužalojimų mirusio darbininko Leono P. žmonai ir dviems dukroms iš įmonės priteista po 17 000 eurų neturtinės žalos.

Avaringoje Dariaus ir Girėno, Veterinarijos bei Bernotiškės gatvių sankryžoje pirmadienio popietę nukentėjo trys automobiliai. Smarkiai apgadinti ne tik du juodi „Audi A3“ automobiliai, bet ir prabangus visureigis „BMW X6“.