2019 Spalio 21 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Miško gatvės daugiabutyje – kraupi nelaimė

  • Įkelta: 2017-03-31
Daiva KYBARTIENĖ
daiva@taurageszinios.lt

Vakar popiet į Tauragės ligoninę, o vėliau  į Klaipėdos gydymo įstaigą išgabentas 34 metų vyriškis. Teigiama, kad dviejų vaikų tėvas iškrito iš penkto aukšto, persisvėręs per laiptinės turėklą. Įvykio aplinkybes tikslina policija.

Tauragės vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, vakar 14.38 val. buvo gautas pranešimas, jog į Tauragės ligoninės priimamąjį be sąmonės atvežtas 35–40 m. vyras, kuris, įtariama, nukrito iš penkto aukšto. Pareigūnams nuvykus į įvykio vietą, buvo rastos atrakintos penktame  aukšte esančio buto durys. Todėl imta manyti, kad  nukentėjusysis gali būti 34 m. buto savininkas R.J. Vėliau spėjimai pasitvirtino. Pirminiais duomenimis, tai nelaimingas atsitikimas. Įvykio aplinkybės tikslinamos.  

Nukentėjusio vyriškio kaimynė Irma „Tauragės žinioms“ pasakojo, kad vakar popiet iš penkto aukšto iškritęs vyras su žmona augino du mažamečius vaikus.

–Tai puiki  šeima. Apie juos galiu pasakyti tik pačius geriausius žodžius. Labai skaudu, kad tokia nelaimė nutiko jų šeimai, –apgailestavo moteris.

Kaimynė pasakojo, kad nukentėjusio vyriškio šeima šiuo metu kraustėsi iš šio buto į namą. Lemtingą dieną vyriškis automobiliu atvyko paimti paskutinių daiktų.

– Mačiau, kaip kelias dienas nešė daiktus, kraustėsi, o ketvirtadienį vienas atvažiavo pasiimti bute likusių daiktų. Mačiau, kaip į mašiną nunešė gėles ir vėl užlipo į penktą aukštą. Po to sužinojau, kas nutiko. Tai baisu. Labai baisu, – sakė ponia Irma.

Kaimynė, pasakojo, kad nukentėjusio vyriškio žmona – pedagogė, o jis pats ankščiau dirbo pasieniečiu. Kuo dabar vertėsi R.J., tiksliai įvardinti kaimynė negalėjo.

Neoficialiais duomenimis, vyriškio būklė sunki. Jis komoje.

Tauragės rajono Batakių vidurinės mokyklos direktorius trečiadienio naktį praleido areštinėje. Rimvydas Varanavičius į pareigūnų akiratį pateko dėl to, kad  neblaivus vairavo automobilį. Direktoriui jau ne pirmą kartą koją pakiša svaigalai. Šiandien vadovas dėl savo poelgio teisinasi Tauragės rajono savivaldybės merui.

Trečiadienio pavakarę, kol tėvai girtavo, trijų metų berniukas basas atėjo į Tauragės mieste, Stoties gatvėje esančią „Norfos“ parduotuvę.

Vasario mėnesį „Tauragės žinios“ rašė apie Tauragės rajone, Būdviečių kaime Zigmo Štako ūkyje neprižiūrėtus, nusilpusius galvijus. Redakcija pasidomėjo, kokia situacija yra šiuo metu ūkyje, kuriame Maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai užfiksavo daugybę pažeidimų.

Metalinė avarija praėjusio penktadienio pavakarę įvyko Šilinės girininkijos kelyje ties posūkiu į Dauglaukį. Į eismo įvykį pateko Pagėgių savivaldybės mero žmonos vairuojamas prabangus automobilis „BMW X6“ ir miškininkų „Mitsubishi“.