2019 Gegužės 22 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Medelyno gatvėje degė automobilis

  • Įkelta: 2017-01-06
Eglės Červinskaitės nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šįryt apie 8.00 Tauragėje, Medelyno gatvėje užsidegė prie namo stovėjęs automobilis „Citroen“. Visiškai sudegė automobilio variklio skyrius, žmonės nenukentėjo.

Transporto priemonės savininkas teigė nežinantis, dėl ko taip galėjo nutikti – esą automobilis užsidegė stovėdamas. 

Gaisro gesinti ankstų rytą važiavo 2 priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ekipažai. Ugniagesių teigimu, gaisro priežastys nežinomos. 

 

Antrąją Kalėdų dieną Griežpelkių kaimą sukrėtė kraupi žinia. Greta kelio esančioje sodyboje buvo žiauriai nužudytas ir apiplėštas čia gyvenęs 53 m. vyras. Policijos pareigūnai paskelbė sučiupę keturis įtariamuosius, vienas iš jų, trečiadienio popietę su antrankiais atvežtas į sodybą Griežpelkiuose, atskleidė įvykio detales. 

Neretai areštinėn pakliuvę asmenys vėliau tikisi iš to ir pasipelnyti. Klaipėdos apygardos administraciniame teisme gruodžio pabaigoje išnagrinėtos trys bylos, kuomet areštinėje „viešėję“ asmenys padavė ieškinį prieš Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą dėl nehumaniškų laikymo sąlygų ir reikalavo atlyginti neturtinę žalą.

Prasidėjus šventiniam laikotarpiui, neapsieita be nelaimių. Antrąją šv. Kalėdų dieną, apie 14.40 val., savo namuose, esančiuose Griežpelkių I k., rastas vyro, gimusio 1963 m., kūnas su smurtinėmis žymėmis veido srityje. Įtariama, kad į sodybą užsuko vagys, kurie ir nužudė namo savininką. Asmenys, galimai susiję su nusikalstama veika, sulaikyti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šiandien apie 17.50 val. viename iš Ateities tako 10 numeriu pažymėto namo butų rasti du, vyro (gim. 1960 m.) ir moters (gim. 1976 m.) kūnai su šautinėmis žaizdomis galvoje. Įtariama, kad vyras nušovė sugyventinę, po to – nusišovė pats. Įvykio vietoje rastas pistoletas.

Apie 10.45 val. gautas iškvietimas, kad Tauragės rajone, Šikšnių kaime, dega namas. Nuvykus į įvykio vietą, atvira liepsna jau buvo užgesinta, tačiau iš namo vis dar veržėsi dūmų kamuoliai. Liudininkų teigimu, sudegė viskas, kas buvo name.