2019 Gegužės 22 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Vyras nušovė sugyventinę ir nusišovė pats

  • Įkelta: 2016-12-17
„Tauragės žinių" archyvo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Vakar apie 17.50 val. viename iš Ateities tako 10 numeriu pažymėto namo butų rasti du, vyro (gim. 1960 m.) ir moters (gim. 1976 m.) kūnai su šautinėmis žaizdomis galvoje. Įtariama, kad vyras nušovė sugyventinę, po to – nusišovė pats. Įvykio vietoje rastas pistoletas, kuriam leidimo vyras neturėjo.

Visą dieną nužudytosios mamai nepavykus susisiekti su dukra, buvo iškviesti ugniagesiai, kurie išpjovė durų spyną. Radinys – kraupus.

Paaiškėjo, kad moteris dirbo Sodroje". Išvakarėse ji dalyvavo darbovietės vakarėlyje. Įtariama, kad vyras galėjo laukti moters grįžtant bute. Sugyventiniai turėjo mažametę dukrą. Ji nelaimės naktį nakvojo pas žuvusios moters tėvus. Pasak aplinkinių gyventojų, tai, jog šiuose namuose gali atsitikti nelaimė, įtarė ne vienas.

Tikslesnės žiauraus įvykio aplinkybės tiriamos. 

Apie 10.45 val. gautas iškvietimas, kad Tauragės rajone, Šikšnių kaime, dega namas. Nuvykus į įvykio vietą, atvira liepsna jau buvo užgesinta, tačiau iš namo vis dar veržėsi dūmų kamuoliai. Liudininkų teigimu, sudegė viskas, kas buvo name.

Pirmadienį, apie 13 val., kelyje Tauragė-Šilalė nuo važiuojamosios dalies nuslydo „Ford Fiesta“. Balstos spalvos automobilis vertėsi du kartus, sužalota jį vairavusi garbingo amžiaus moteris.

Sekmadienį, 6 val. ryto, kilo gaisras ūkiniame pastate, esančiame Pagramančio miestelyje. Gaisrą gesino trys ugniagesių ekipažai, tačiau pastato išgelbėti nepavyko – jis sudegė iki pamatų. Nukentėjusių nėra. 

Savaitgalį socialiniame tinkle „Facebook“ išplatinti pranešimai, jog internetinėje erdvėje siautėja iškrypėlis. Vienas tokių įrašų paskelbtas ir tauragiškių pamėgtoje grupėje „Tauragės turgelis“. Žaibiškai išplitusios žinutės su prierašais – „Tikrinkite dukrų Facebook paskyras“, „Blokuokite šitą asmenį“, „Šį profilį naudoja iškrypėlis“, sulaukė didelio mamyčių dėmesio ir pasipiktinimo.

Šiandien, 12.10 val., 5 km už Tauragės, ties posūkiu į Dauglaukio gyvenvietę, AB „Vilkyškių pieninei“ priklausantis pienovežis MAN nuslydo nuo kelio ir apvirto. Pieną vežusios transporto priemonės krovinį išsaugoti pavyko – jis saugiai buvo perpiltas į kitą autocisterną.