2020 Vasario 29 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Girtas vairuotojas pasiūlė 800 Eur kyšį

  • Įkelta: 2016-07-18
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Tauragės mieste sustabdytas automobilio „Peugeot“ vairuotojas į alkotesterį pripūtė net 3,0 prom. alkoholio. Norėdamas išsisukti nuo baudos, vyras pareigūnams pasiūlė 800 Eur kyšį.

Šeštadienį, apie 16.00 valandą, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) budintis gavo gyventojų pranešimą apie galimai girtą vairuotoją. Visai netrukus pareigūnai Marius Vaičiūnas ir Rita Stroputė Dainavos gatvėje sustabdė 69 metų amžiaus automobilio „Peugeot“ vairuotoją. Sunkiai aplinkoje besiorientuojantis tauragiškis į alkotesterį tik iš trečio karto pripūtė 3,0 prom. alkoholio.

Siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už vairavimą esant neblaiviam (3,0 prom. yra sunkus girtumas),  vyras  Tauragės AVPK pareigūnams pasiūlė 800 eurų kyšį. Pareigūnai bandė keliskart perspėti vairuotoją apie gresiančią baudžiamąją atsakomybę, tačiau vairuotojas apsimetė suprantąs tik rusiškai. Galiausiai neblaivus vairuotojas pareigūnų įspėjimą gavo ir rusų kalba. Tačiau savo pasiūlymo neatsiėmė.

Tauragės AVPK atstovė Rūta Janavičiūtė pasakojo, kad kyšį siūlęs vyras buvo sulaikytas, tačiau šiuo metu jis jau paleistas. Jam gresia baudžiamoji atsakomybė dėl papirkimo. Už tai baudžiama bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų. Už vairavimą esant neblaiviam, jam gresia bauda siekianti 868 eurus su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo 2 iki 3 metų arba administracinis areštas nuo 10 iki 30 parų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo 2 iki 3 metų.

 

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl Oplankio kaime dar 2009 metais įvykdytos žmogžudystės. Dingusio vyro ieškota 4 metus, vėliau byla nutraukta ir galiausiai 2015 metais atnaujinta. Būtent tada pavyko rasti įtariamąjį, kuris teismo laukia suimtas.


Su policija nesusiduriantiems gyventojams, atvykus į Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės AVPK) teritorijoje esančius komisariatus ir pastebėjus užrakintas duris, iškyla klausimas: „Ar policija neturėtų dirbti kiekvieną dieną?“.

Pirmadienio vakarą prie Balskų užtvankos žvejojęs vyras pastebėjo, kaip į vandenį įšoko žmogus ir nebeišniro. Jis apie tai nedelsiant pranešė bendruoju pagalbos telefonu 112. Ugniagesiai gelbėtojai ir narai kūno vis dar ieško.

Vakar, dėl patirtų traumų, Klaipėdos ligoninėje mirė 42-jų tauragiškis Vaidas Venckus. Vyras buvo sumuštas liepos 6-osios vakare, J. Tumo-Vaižganto gatvėje esančiame 126 numeriu pažymėtame bendrabučio tipo daugiabutyje, penktame aukšte esančiame bute. 

Trečiadienio naktį ilgapirščiai uoliai darbavosi – apšvarinti du tos pačios markės automobiliai. Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą bei prašo atsiliepti įvykių liudininkus.