2018 Gegužės 22 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Šokiruojantys nelaimės Turkijoje kadrai

  • Įkelta: 2016-05-23

Laikraščio „Manavgat Haberci“ archyvo nuotraukos

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Sekmadienį Turkijoje esančiame Antalijos regione, Manavgato rajone, 3 visureigiai pateko į avariją. Transporto priemonei nukritus nuo 15 metrų skardžio, žuvo trys tauragiškiai, dar trys sužeisti. Lietuvos respublikos užsienio reikalų ministerija pranešė, kad vienos sužeistos pilietės būklė sunki, ji bus operuojama. Turkijos laikraštis „Manavgat Haberci“ paviešino šokiruojančias nuotraukas, kuriose matosi, kaip iš vandens traukiami tauragiškių kūnai. 

Sekmadienį 3 džipams nusiritus nuo skardžio žuvo Arvydas Remeika, krovinių gabenimo bendrovės „Taurava“ vadovas. Jo žmona Rasa sunkiai sužeista. Lrytas.lt dar vakar paviešino informaciją, kad Turkijos medikai delsia moterį operuoti dėl kilusių neaiškumų su sveikatos draudimu. Taip pat žuvo sužalotos moters sesuo Inga Kandrotienė bei jos šešiametis sūnus Kajus. Kirpėja dirbusios moters vyras Gražvydas ir vyresnysis sūnus išvežti į ligoninę.

Trečiadienį prasidėjusi ir savaitę trukti turėjusi kelionė baigėsi tragiškai. Galimai dėl nelaimės kalti didžiuliu greičiu siaurais ir vingiuotais kalnų keliukais turistus vežę vairuotojai. Lietuvos konsulė Turkijoje Dovilė Paužaitė pranešė, kad žandarmerija tiria šį įvykį, ir jie nurodė, kad įvykio metu buvo slidi kelio danga, neseniai buvo liję, buvo važiuojama ganėtinai dideliu greičiu. Staigiame posūkyje automobilis tiesiog nuslydo.

Pasak Lietuvos respublikos Užsienio reikalų ministerijos (LR URM), šiandien į Antalijos regioną nuvyko Lietuvos ambasados Turkijoje darbuotoja. Ji bendrauja su nukentėjusiais Lietuvos piliečiais ir Turkijos teisėsaugos institucijomis, kurios jau pradėjo tirti šį įvykį. Lietuvos ambasada Turkijoje po nelaimės susisiekė su žuvusiųjų ir nukentėjusių artimaisiais.

Pirmadienį Tauragės rajono meras Sigitas Mičiulis „Tauragės žinioms“ teigė, jog ruošiama visokeriopa pagalba nukentėjusioms šeimoms. 

– Kalbėjausi su žuvusio „Bratoil“ degalinės vadovo broliu, kuris šiuo metu yra Prancūzijoje. Taip pat buvau susitikęs su velionės seserimi Asta. Žinau, kad Modestas Petraitis susisiekė su konsulatu. Padėsime kuo galėsime, – teigė S. Mičiulis. 

Turkijos socialiniuose tinkluose jau plinta vaizdai iš nelaimės vietos. Juose matyti traukiami žuvusiųjų kūnai, teikiama pagalba sužalotiems.

 

Šiandien Turkijoje, Antalijos regione įvyko skaudi nelaimė. Pirminiais duomenimis, ekskursijos džipais metu žuvo trys tauragiškiai ir dar trys yra sunkiai sužeisti.

Ketvirtadienio vakarą kraupus autoįvykis užfiksuotas kelyje Šilalė-Tauragė. Kelių policijos pareigūnams nepaklusęs motociklininkas bandė sprukti ir atsitrenkė į „Volvo“.
Įvykis užfiksuotas apie 20.45 valandą. Valstybiniais numeriais nepaženklinta transporto priemone važiavęs motociklininkas nepakluso Šilalės rajono policijos pareigūnų raginimams sustoti. Prasidėjo atkaklios gaudynės.

Bute degė lova (1)
  • Įkelta: 2016-05-19

Šiandien apie 11.20 val. ant kojų sukeltos gelbėjimo tarnybos. Gedimino gatvės 41 numeriu pažymėtame daugiabučiame name kilo gaisras.