2020 Sausio 20 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Mažametė į ligoninę pateko komos būsenos

  • Įkelta: 2016-05-30
Asociatyvi nuotrauka/15min.lt
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Sekmadienį į Tauragės ligoninę pateko komos būsenos nė 2 metukų neturinti mergaitė.

Sekmadienio rytą, apie 9 val. į Tauragės ligoninę pristatyta komos būsenos beveik 2 metukų mergaitė. Iš Mažonų seniūnijoje esančio kaimo dėl apsinuodijimo alkoholiu bei kūno sumušimo atgabentos mažylės būklė pasirodė esanti itin sunki, todėl ji išvežta ir paguldyta į Klaipėdos ligoninę.

Policijos pareigūnai dėl smurto pradėjo ikiteisminį tyrimą.

 

Ketvirtadienį, apie 10.00 valandą, policijos pareigūnai gavo pranešimą apie vogtą mašiną. Pasisavintas „Volkswagen Golf“ markės automobilis.

Tauragės apylinkės teisme didžiojoje salėje praėjusią savaitę įrengti saugesni atitvarai kaltinamiesiems ir įtariamiesiems. Darbai atlikti naudojantis Norvegijos finansinio mechanizmo programa. Artimiausiuose planuose – įėjimo į teismo pastatą kontrolės sistemos įdiegimas.

Sekmadienį Turkijoje esančiame Antalijos regione, Manavgato rajone, visureigis pateko į avariją. Transporto priemonei nukritus nuo 15 metrų skardžio, žuvo trys tauragiškiai, dar trys sužeisti. Lietuvos respublikos užsienio reikalų ministerija pranešė, kad vienos sužeistos pilietės būklė sunki, ji bus operuojama. Turkijos laikraštis „Manavgat Haberci“ paviešino šokiruojančias nuotraukas, kuriose matosi, kaip iš vandens traukiami tauragiškių kūnai. 

Šiandien Turkijoje, Antalijos regione įvyko skaudi nelaimė. Pirminiais duomenimis, ekskursijos džipais metu žuvo trys tauragiškiai ir dar trys yra sunkiai sužeisti.