2020 Vasario 28 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Garažo spyna „Golfo“ neapsaugojo

  • Įkelta: 2016-05-27
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Ketvirtadienį, apie 10.00 valandą, policijos pareigūnai gavo pranešimą apie vogtą mašiną. Pasisavintas „Volkswagen Golf“ markės automobilis.

Tauragės rajone, Žygaičių miestelyje gyvenantis šešiasdešimtmetis pastebėjo, kad iš kieme esančio garažo pavogtas automobilis „Volkswagen Golf“. Transporto priemonės savininkas – užsienyje gyvenantis žygaitiškio sūnus.

Ilgapirščiai, dėl juos sugundžiusio „Golfo“, nepatingėjo nupjauti metalinę pakabinamą garažo spyną.

Tikslus nuostolis kol kas nustatinėjamas. Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

 

Tauragės apylinkės teisme didžiojoje salėje praėjusią savaitę įrengti saugesni atitvarai kaltinamiesiems ir įtariamiesiems. Darbai atlikti naudojantis Norvegijos finansinio mechanizmo programa. Artimiausiuose planuose – įėjimo į teismo pastatą kontrolės sistemos įdiegimas.

Sekmadienį Turkijoje esančiame Antalijos regione, Manavgato rajone, visureigis pateko į avariją. Transporto priemonei nukritus nuo 15 metrų skardžio, žuvo trys tauragiškiai, dar trys sužeisti. Lietuvos respublikos užsienio reikalų ministerija pranešė, kad vienos sužeistos pilietės būklė sunki, ji bus operuojama. Turkijos laikraštis „Manavgat Haberci“ paviešino šokiruojančias nuotraukas, kuriose matosi, kaip iš vandens traukiami tauragiškių kūnai. 

Šiandien Turkijoje, Antalijos regione įvyko skaudi nelaimė. Pirminiais duomenimis, ekskursijos džipais metu žuvo trys tauragiškiai ir dar trys yra sunkiai sužeisti.

Šiandien Mąsčių kaime posūkyje moteris nesuvaldė automobilio. Vairuotoja išvežta į ligoninę.

Mirtinai sužalojo bulius
  • Įkelta: 2016-05-20

Vakar policijos pareigūnams pranešta apie Ringalių kaime rastą vyro lavoną. Manoma, kad jį sužalojo bulius.