2019 Rugsėjo 22 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Į kaimų sodybas įsisuko ilgapirščiai

  • Įkelta: 2016-03-21
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Savaitgalis pažymėtas vagystėmis. Ilgapirščiai pamėgo savintis svetimus darbo įrankius.

Šeštadienį, apie 8.30 val., vyras, gimęs 1959 m., pastebėjo, kad iš sodo namelio, esančio Joniškės kaime, nuplėšus nuo lango presuotą popierių, iš vidaus buvo pavogtas elektrinis grandininis pjūklas. Nuostolis – 30 eurų.

Sekmadienį policijos pareigūnai gavo pareiškimą, kad šeštadienį, apie 17 valandą, buvo apvogtas vyras (gim. 1951 m.). Nukentėjusysis pastebėjo, kad iš sandėliuko, esančio sodyboje Norkaičių kaime, buvo pavogtas benzininis kultivatorius. Nuostolis siekia 400 eurų.

Sekmadienį, apie 13.30 val., vaikinas, gimęs 1988 m., pastebėjo, jog išlaužus lango rėmą, iš namų, esančių Dacijonų kaimo Serbentų gatvėje, buvo pavogti darbo įrankiai. Nuostolis nustatinėjamas.

 

Praėjusį pirmadienį Tauragės apylinkės teismas priėmė sprendimą žiniasklaidos naudai – civilinėje byloje leidinys „Tauragės kurjeris“ kaltintas įžeidęs Petro Dedūros garbę ir orumą. Ieškovas patikino – sprendimą skųs.

Šią savaitę Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus bendruomenės pareigūnės kartu su Lietuvos „Carito“ Tauragėje atstove vykdė akciją „Nepirk vogtų daiktų“.

Kovo mėnesį kelių policija vykdys prevencines eismo dalyvių kontrolės priemones.