2020 Gegužės 25 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Soduose sumuštas penkiolikmetis

  • Įkelta: 2016-02-09
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Pirmadienio vakarą Joniškės soduose sumuštas nepilnametis. Policijos pareigūnai smurto priežasčių kol kas neatskleidžia.

Vakar apie 17 valandą Joniškės kaime penkiolikmetis buvo jėga įsodintas į automobilį. Ten jam pažįstamas asmuo trenkė į veidą. Nukentėjusysis medikų pagalbos atsisakė.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Rūta Janavičiūtė informavo, kad nukentėjusiajam buvo suduoti 4 smūgiai į veidą ranka. Vaikinui iš nosies pliūptelėjo kraujas, taip pat buvo nuskeltas dantis.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl savavaldžiavimo. Įtariamiesiems gresia areštas arba laisvės atėmimo bausmė iki penkerių metų. Įvykio aplinkybės tiriamos.

 

Sužalojo vaistininkę
  • Įkelta: 2016-02-04

Tauragės vyriausiasis policijos komisariatas praneša, kad vakar incidento vaistinėje metu buvo sužalota joje dirbusi moteris. Įtariamajam prireikė medikų pagalbos.

Policijos pareigūnai, siekdami išaiškinti ir užkardyti Kelių eismo taisyklių pažeidimus, taip pat mažinti eismo įvykių, kuriuose nukenčia žmonės, skaičių, vasario mėnesį visoje šalyje vykdys policines saugaus eismo užtikrinimo priemones.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) viršininkas Marius Draudvila pristatydamas 2015 metų policijos veiklos ataskaitą tikino, kad sumažėjo vagysčių, tačiau pranešimų skaičius apie įvairius kitus įvykius mūsų rajone per metus išaugo.

T. Ivanausko gatvėje iš pat ryto aidėjo sirenos – ugniagesiai gelbėtojai apie 8.10 val. gavo pranešimą apie užsidegusį 116 numeriu pažymėto gyvenamojo namo stogą. Iškviesti ir medikai.

Pirmadienį paryčiais Kalvarijos užkardos pareigūnai pasienyje su Lenkija sulaikė šeštadienį Vokietijoje pavogtą beveik naują BMW 535D automobilį. Jį vairavęs tauragiškis dar bandė sprukti nuo pasieniečių, bet užklimpo sniege.