2020 Liepos 15 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Teisėtvarka

Sučiupo vogtą BMW vairavusį tauragiškį

  • Įkelta: 2016-01-23

Pirmadienį paryčiais Kalvarijos užkardos pareigūnai pasienyje su Lenkija sulaikė šeštadienį Vokietijoje pavogtą beveik naują BMW 535D automobilį. Jį vairavęs tauragiškis dar bandė sprukti nuo pasieniečių, bet užklimpo sniege.

Pirmadienį apie 4 val. ryto Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai Vilkaviškio rajono Vygrelių kaimo ribose pastebėjo iš Lenkijos pusės atvažiuojantį BMW 535D baltarusiškais numeriais. Ši vieta yra maždaug už puskilometrio nuo Lietuvos ir Lenkijos sienos.

BMW 535D vairuotojas pamatė pasieniečių tarnybinį visureigį, staigiai sustabdė mašiną ir bandė apsisukti. Atlikdamas šį manevrą ant slidaus asfalto, jis nuvažiavo nuo kelio ir užklimpo sniege. Kalvarijos pasieniečiai sulaikė vairuotoją – 30-metį tauragiškį.

Netrukus paaiškėjo, kodėl šis vyras, niekuomet neturėjęs vairuotojo pažymėjimo, taip išsigando pasieniečių. VSAT pareigūnai išsiaiškino, kad beveik naujas BMW 535D šeštadienį buvo pavogtas Vokietijoje.

Kalvarijos pasieniečiai išsiaiškino ir tai, kad ant vogtos transporto priemonės buvę Baltarusijos numeriai yra suklastoti. Mašinoje VSAT pareigūnai aptiko, kaip manoma, tikruosius šiam automobiliui išduotus vokiškus numerius.

VSAT Lazdijų rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokį nusikaltimą gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 2 metų. Tauragiškį pasieniečiai uždarė į areštinę. Prieš tai iškviesti policijos pareigūnai jam surašė administracinių teisės pažeidimų protokolus už mašinos vairavimą su suklastotais numeriais ir už vairavimą neturint tam teisės.

Automobilis saugomas Kalvarijos užkardoje.

VSAT inform.

Vakar Tauragės policijos pareigūnai tramdė vagišius ir smurtautojus. Paros įvykių suvestinėje skelbiama ir apie sumuštą nėščią moterį.
15.51 val. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad M. Mažvydo gatvėje, 38 numeriu pažymėtame dviejų aukštų name kilo gaisras.
Vėlyvas pirmadienio vakaras Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Skaudvilės policijos nuovados pareigūnams buvo neeilinis. Užtikrindami viešąją tvarką bei eismo saugumą, pareigūnai išgelbėjo garbingo amžiaus moters gyvybę.
Šįvakar, apie 19 valandą, gautas pranešimas apie Taurų kaime degantį automobilį. Prieš atvykstant ugniagesiams transporto priemonę gesino netoliese buvę žmonės.
Šiandien apie 12.50 val. gelbėjimo tarnybos skubėjo gesinti užsidegusio vyro. Tauragėje, Vytauto gatvėje iš 34 numeriu pažymėto namo į gatvę išbėgo fakelu tapęs žmogus.
Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas praneša, kad vakar, apie 20.20 val., namuose, esančiuose Tauragėje, Tarailių g., rastas 45-erių metų vyro kūnas su šautine žaizda galvoje.
Tauragės policijos komisariatas praneša apie vakar užfiksuotus įvykius. Tarp jų – grasinimai susidoroti su televizininkais, atvykusiais filmuoti reportažą, ir žinia apie dingusią paauglę.
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai prašo gyventojų pagalbos atpažįstant asmenį, kuris galimai pasisavino svetimus pinigus.
Tauragės rajone, Mąsčių kaime, ties staigiu kelio posūkiu vos pasnigus apsivertė jaunos moters vairuojamas „Peugeot“ markės automobilis. Prireikė ugniagesių pagalbos.
Ketvirtadienio vakarą pas 15-metį į namus įsiveržė du vyrai. Šie, apkaltinę jaunuolį dviračio vagyste, ištempė jį iš namų ir sumušę pasišalino. Įvykį tiria policijos pareigūnai.
Popiet Birutės ir Prezidento gatvių sankryžoje užfiksuotas autoįvykis. Susidūrė „Volkswagen Sharan“ ir „Peugeot“ markių automobiliai. Pirminiais duomenimis, nukentėjusiųjų nėra.
Saugaus eismo projektas „Saugokime vieni kitus kelyje“ pratęstas dar 5 metams. Tai patvirtinta susitarimu, kurį pasirašė susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius, Lietuvos Vyskupų Konferencijos pirmininkas Gintaras Grušas, Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos direktorius Egidijus Skrodenis ir policijos generalinis komisaras Linas Pernavas.
Gruodžio 31-osios naktį, kaip ir kasmet, dangų puoš fejerverkai. Nors gyventojai mano išmanantys, kaip elgtis su pirotechnikos gaminiais, tačiau dėl neatsargaus elgesio šventiniu laikotarpiu šalyje nukenčia ne vienas žmogus.
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai prašo atsiliepti pilkos ir juodos spalvos pavarinio dviračio „The Rupel Cycles“ savininką.
Ilgąjį šventinį savaitgalį Lietuvos keliuose buvo vykdoma sustiprinta eismo kontrolė. Šią prevencinę priemonę įgyvendino ir Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai.
Partrenkė pėsčiąją
  • Įkelta: 2015-12-23
Šįryt apie 7.35 val. policijos pareigūnai gavo pranešimą apie autoįvykį Gedimino gatvėje, prie „Senukų“ prekybos centro.
Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per savaitę, gruodžio 11–17 dienomis, mūsų šalyje, pirminiais duomenimis, įvyko 104 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės.
Pirmadienį Tauragės rajono apylinkės teismas išteisino Arvydą Ž., kuris buvo kaltinamas apgadinęs kelio ženklą ir pabėgęs iš įvykio vietos. Kaltinamuoju vyras tapo, nes netoliese esančios parduotuvės vaizdo kameros užfiksavo pravažiuojantį jo automobilį. Tačiau kaltei įrodyti to nepakako ir byla buvo nutraukta.
Vidudienį Vytauto bei Dariaus ir Girėno gatvių sankryžoje tapo sunku pravažiuoti dėl eismo įvykio, kurio metu susidūrė „Audi“ ir „Peugeot“ markių automobiliai.
Savaitgalį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Tauragės AVPK) pareigūnai vykdė sustiprintą patruliavimą Tauragėje ir Šilutėje. Prevencinės priemonės metu buvo nustatyta daugiau nei 30 pažeidimų.
Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per savaitę, gruodžio 4-10 dienomis (penktadienį-ketvirtadienį), mūsų šalyje, pirminiais duomenimis, įvyko 82 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės.
Internetinėse svetainėse prasidėjo prekyba ne tik eglaitėmis, kai kurie asmenys skelbia parduodantys petardas. Tai pastebėję „Tauragės žinių“ skaitytojai teiraujasi, ar tokia prekyba galima, kaip ją kontroliuoja policijos pareigūnai.
Užsidegė sodo namelis
  • Įkelta: 2015-12-10
Šįryt 7.35 val. bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Tauragės r., Joniškės kaime, sodų bendrijoje atvira liepsna dega sodų namelis.
Dariaus ir Girėno gatvėje, ties tauragiškių vis dar vadinama senąja vaistine, partrenkta 64 metų moteris. Apie nelaimę greitosios medicinos pagalbos medikams bei policijai pranešė praeiviai. Anot įvykį mačiusių liudininkų, moteris buvo sužeista, veidu tekėjo kraujas, tačiau ją parbloškęs vairuotojas iš įvykio vietos nuvažiavo.
Per 2015 m. 11 mėn. iš viso policijos įstaigose užregistruotas 771 atvejis (2014 m. 11 mėn. – 837 atvejai), kai buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 227 str. (papirkimas) dėl bandymo papirkti policijos pareigūnus.