2020 Rugpjūčio 09 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Naujam RKL sezonui besiruošianti „Tauragė“ skelbia pirmąsias klubo naujienas. Šią savaitę socialiniame tinkle klubas informavo, kad pasirašė sutartį su patyrusiu jaunu, aukščiausio lygio krepšinio patirties turinčiu treneriu iš Kauno.

Visą šią savaitę sporto centre „Bastilija“ treniruojasi ne tik Tauragės, bet ir visos Lietuvos badmintono ateitis. Treniruočių stovykloje su šalies rinktinių nariais bei tauragiškiais Jono Šilerio mokiniais dirba nacionalinio kalibro treneriai – Antanas Norvilas, Povilas Bartušis ir Juozas Špelveris. Tiesa, du pastarieji – kraštiečiai.

Tauragiškių moterų ekipažas „Spanguolės“ (Lina Kraftė ir Greta Vėsaitė) liepos pabaigoje ir rugpjūčio pradžioje dalyvavo įvairiose automobilių varžybose. Iš jų merginos grįžo su pergalėmis ir pasidabinusios medaliais.

Naujam pasaulio ralikroso čempionatui besiruošiantis Rokas Baciuška socialinėje erdvėje pristatė savo komandos naują bolidą. Lenktynininkas šiemet vairuos nebe „Renault Megane RS RX“, bet kompaktiškesnį, tačiau galingą „Renault Clio RS RX“, kuris yra mažesnis ir manevringesnis. Sportininkas pastarosiomis savaitėmis intensyviai treniruojasi ir bando prisijaukinti naują žvėrį.

Krepšinio mokykla „Tauragės žaibas“ (vadovas Ovidijus Ežerskis) liepos pabaigoje suorganizavo „Naktinį krepšinio turnyrą 3x3“, kuriame dalyvavo jaunesniųjų ir vyresniųjų komandos. Iš viso – 22 komandos nuo pat vakaro iki vidurnakčio varžėsi dėl prizų įvairiose kategorijose.

Pirmąjį rugpjūčio sekmadienį Skaudvilėje įvyko grandiozinis sporto renginys, kokio šiuose kraštuose nebuvo. Šimtai dalyvių iš visos Lietuvos susirinko į III-ąjį Lietuvos triatlono taurės etapą. Dalyviams teko paprakaituoti minant dviratį, plaukiant ir bėgant olimpines distancijas.

Jau šį sekmadienį vyks trečiasis Lietuvos triatlono taurės etapas. Gegužės pabaigoje planuotą renginį teko perkelti į liepą. Organizatoriai laukia keturių šimtų dalyvių iš visos Lietuvos ir Latvijos. Užsiregistruoti bus galima ir renginio vietoje bei išbandyti jėgas ne tik profesionalams, bet ir šio sporto mėgėjams.

Jau rytoj, trečiadienį į Tauragę suvažiuos beveik septynios dešimtys sportinių bekelės transporto priemonių. Liepos 30-tą dieną čia prasidės ir rugpjūčio 1-ąją finišuos lietuviškasis Dakaras, bekelės lenktynės šalies pasieniu – „Autoaibė Lithuanian Baja – Perimetras“. Iš viso į varžybas užsiregistravo 66 komandos, tarp kurių gausu ir Dakare važiavusios technikos bei jį įveikusių sportininkų. Tai – absoliutus rekordas per 10 metų trunkančią „Perimetro“ istoriją.

Tauragėje pirmą kartą miesto gatvėse vyks Lietuvos „Supermoto“ čempionato II-asis etapas, o varžybų metu, Vytauto stadione žiūrovai galės apžiūrėti įdomius ir išskirtinius motociklus. Tarp visų 80 tarptautinių komandų Lenktynėse dalyvaus tauragiškiai Justas Bučinys ir Rimgaudas Gruzdys. Eismas miesto gatvėse prie Vytauto stadiono bus ribojamas visą dieną.

 

FK „Tauras“, kaip ir keletas kitų šalies klubų, kurie vykdo jaunimo ugdymo programas, iki metų galo iš Lietuvos futbolo federacijos (LFF) gaus finansinę paramą pandemijos nuostoliams sumažinti. Kokio dydžio parama skirta, nei federacija, nei klubo atstovai neatskleidžia. Pinigai skirti padengti galimiems klubų įsiskolinimams federacijai.