Tauragiškė – rezultatyviausia tarptautinio turnyro žaidėja

,
Nuotrauka
rankinis
Aprašymas

Rugpjūčio 23–28 d. Lenkijoje, Vroclavo mieste, vyko tarptautinis  rankinio turnyras Wroclaw handball cup 2022“. Jame varžėsi ir puikiai pasirodė Tauragės rankininkai bei rankininkės.

Tauragės rankininkai savo jėgas išbandė vyresniųjų grupėje, kovojo prieš metais vyresnius varžovus. Įgavo daug patirties, pamokų, patyrė ir džiaugsmo. Rezultatyviausias  komandos žaidėjas – Henrikas Eskis.

– Kovojome vyresniųjų grupėje, tai svorio ir ūgio kategorijos ryškiai skyrėsi. Buvo ir pergalių, ir pralaimėjimų. Miestas ir pats turnyras – nuostabūs, – „Tauragės žinioms“ pasakojo trenerė Inga Jurienė.

Rankininkės varžėsi dviejose amžiaus grupėse. 2008 m. gimusios mergaitės tarptautiniame turnyre po atkaklios, įnirtingos kovos prieš Vroclavo komandą iškovojo ketvirtąją vietą. Jomantė Vilimaitė tapo rezultatyviausia komandos žaidėja bei antra rezultatyviausia turnyro žaidėja.

2006 m. gimusios rankininkės kovojo jungtinėje komandoje su Molėtų rankininkėmis. Jos čempionate iškovojo trečiąją vietą. Tarptautiniame turnyre tauragiškė Mija Paulauskaitė savo komandai pelnė 75 taškus ir tapo rezultatyviausia turnyro žaidėja savo amžiaus grupėje.

– Šis čempionatas – puikus pasiruošimo startas prieš Lietuvos rankinio čempionatą. Įgauta daug naudingos patirties bei patirta daug puikių įspūdžių, – pasakojo trenerė  Ineta Laugalienė.

Abi trenerės ir vaikai labai džiaugiasi galimybe dalyvauti tarptautiniame turnyre. Tai puiki proga tobulėti, pasisemti žinių bei pramogauti, pamatyti miestą, su juo susipažinti.

Nuotrauka
krepsinis
„Tauragės“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-12-02
Paskutinės pastarosios trejos rungtynės „Tauragės“ ekipai buvo permainingos. Lengvai susitvarkę su blankiai atrodančia VDU ekipa, namuose tauragiškiai krepšininkai išgyveno trilerį prieš varžovus iš Biržų, o pasipriešinti lygos lyderiams iš Kauno visiškai nepavyko.
Nuotrauka
boksas
Tauragės kovų akademijos feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-12-01
Tauragėje surengtame tarptautiniame Žemaitijos lygos taurės VII bokso turnyre Tauragės bokso komanda iškovojo aštuonis čempiono titulus ir pelnė kitų spalvų medalius. Turnyre kovėsi boksininkai iš Lietuvos, Ukrainos ir Latvijos.
Nuotrauka
rankinis
Įkelta:
2022-11-26
Garliavoje (Kauno r.) surengtose Lietuvos vaikų U-14 rankinio čempionato pirmojo turo varžybose Tauragės sporto centro auklėtiniai iškovojo dvi pergales.
Nuotrauka
svarsciai
Asmeninio archyvo nuotrauka
Įkelta:
2022-11-25
Tauragėje surengtame Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos rovimo veiksmų čempionate puikiai pasirodė sporto klubo „Tauro svarstis“ komanda ir sportininkai.
Nuotrauka
sambo
Tauragės sporto centro feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-11-24
Šiauliuose lapkričio 19-ąją surengtose Lietuvos mokinių ir kadetų sambo čempionatuose dalyvavę Tauragės sporto centro sportininkai iškovojo medalius. Varžyboms sportininkus paruošė treneris Mantas Sabaliauskas.
Nuotrauka
dviraciai
Įkelta:
2022-11-23
Gauti taškus ir prizus už važiavimą dviračiu – tokį dešimties dienų iššūkį priėmė dalyviai iš visos Lietuvos. Dviračių entuziastų buvo ir Tauragėje. Viena iš daugiausiai kilometrų numynusių – Vaida Žalandauskienė, tarp moterų pelniusi antrąją vietą.
Nuotrauka
nuotrauka
Įkelta:
2022-11-21
Panevėžyje lapkričio 15–19 d. vyko 99-asis Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionatas, kuriame dalyvavo gausus būrys stipriausių šalies kovotojų. Net trys kovotojos iš Tauragės savo svorio kategorijose tapo čempionėmis, ketvirta – vicečempione. Stipriausi kovotojai varžėsi ir dėl vietos Lietuvos rinktinėje, kuri atstovaus šaliai Europos žaidynėse ir pradės atrankines kovas dėl kelialapių į 2024 m. olimpiadą Paryžiuje.
Nuotrauka
sambo
Įkelta:
2022-11-20
Vilniuje surengtame Lietuvos policijos sambo čempionate Tauragės apskrities policijos komisariato komanda bendroje įskaitoje užėmė trečiąją vietą. Savo svorio kategorijose sportininkai iškovojo įvairių spalvų medalius.
Nuotrauka
krepsinis
Įkelta:
2022-11-17
Dvigubą pergalę praėjusį savaitgalį iškovojusi „Tauragė“ reguliariojo sezono turnyrinėje lentelėje išsiveržė į antrąją poziciją. Tiesa, džiaugtis pagrindo nėra daug. Mažai trūko, kad dviženklę persvarą turėję tauragiškiai krepšininkai pralaimėtų išvykoje. Šį savaitgalį laukia vienerios rungtynės išvykoje.
Nuotrauka
dziudo
Įkelta:
2022-11-17
Kėdainiuose vykusiame atvirajame Lietuvos vaikų U12 ir jaunių U16 dziudo čempionate Tauragės sporto centro auklėtiniai pasirodė puikiai ir iškovojo ne vieną medalį.
Nuotrauka
badmintonas
Klubo „Volanas“ feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-11-16
Panevėžyje vykusiame Lietuvos badmintono taurės B grupės ketvirtajame finaliniame etape medalius iškovojo Tauragės badmintono klubo „Volanas“ sportininkai.
Nuotrauka
boksas
Įkelta:
2022-11-16
Telšiuose vykusiame tarptautiniame turnyre Tauragės sporto centro jaunieji boksininkai iškovojo pirmąsias vietas savo amžiaus ir svorio kategorijose.
Nuotrauka
kulturizmas
vs-foto.lt nuotraukos
Įkelta:
2022-11-10
Lapkričio 2–7 d. Santa Susanoje (Ispanija), vyko IFBB pasaulio vyrų čempionatas. Jame dalyvavo apie 1200 dalyvių iš 80 valstybių. Lietuvai atstovavę sportininkai pasirodė puikiai, su aukso medaliu grįžo ir Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos prezidentė tauragiškė Sandra Martinkienė.
Nuotrauka
titanu
Asmeninio albumo nuotrauka
Įkelta:
2022-11-09
Lapkričio 6-ąją Šiauliuose pirmą kartą šalyje vyko 60+ amžiaus grupės paplūdimio tinklinio Titano taurės I etapo varžybos. Tauragės komanda buvo nepralenkiama ir iškovojo pirmąją vietą.
Nuotrauka
krepsinis
Įkelta:
2022-11-09
Praėjusį savaitgalį „Tauragės“ ekipa sužaidė pergalingai. Išvykoje palaužė Akmenės rajono krepšininkus, namuose sutriuškino lygos A diviziono debiutantus iš Kuršėnų, Šiaulių rajono.
Nuotrauka
futbolas
Tauragės sporto centro nuotrauka
Įkelta:
2022-11-08
Tauragės sporto centro futbolo trenerio Tomo Rimo auklėtiniai baigė pirmąjį „Samsung Galaxy Watch“ Lietuvos čempionato ratą. Čempionate dalyvauja trys Tauragės sporto centro komandos (U9, U11, U12). Geriausiai pasirodė vyresnieji. Antrasis čempionato ratas startuos balandžio mėnesį.
Nuotrauka
boksas
Įkelta:
2022-11-08
Tauragės boksininkai, atstovaudami Lietuvos rinktinei tarptautiniame V. Karpačiausko bokso turnyre, iškovojo medalius. Nojus Samuilis tapo čempionu.
Nuotrauka
optas
Įkelta:
2022-11-07
Lietuvos kariuomenės seržantas tauragiškis Justas Optas pagerino 32 kg svarsčio rovimo  pasaulio rekordą svorio kategorijoje iki 85 kg. Atletas rekordą pasiekė Europos svarsčių kilnojimo čempionate Taline (Estija) dar gegužę. Bet užtruko procedūros – tyrimai dėl dopingo vartojimo ir kiti formalumai, todėl rekordas užskaitytas tik visai neseniai.
Nuotrauka
sportas
Įkelta:
2022-11-03
Dvi Tauragės sporto centro jaunimo krepšinio komandos varžosi Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje. Praėjusį savaitgalį tiek U14, tiek U13 komandos iškovojo pergales.
Nuotrauka
sportas
Įkelta:
2022-11-02
Tauragės sporto centro boksininkai praėjusį savaitgalį surengtame bokso turnyre „Kalvarijos boksui 40“ iškovojo įvairių spalvų medalius. Boksininkai pasižymėjo savo amžiaus ir svorio kategorijose.
Nuotrauka
eybl
Tauragės KM feisbuko nuotrauka
Įkelta:
2022-10-31
Tauragės krepšinio mokyklos U16 komanda dalyvauja Europos jaunimo krepšinio lygoje (EYBL). Praėjusiais metais į pagrindinį etapą patekę tauragiškiai nestabdo ir šiemet. Pirmajame etape Vilniuje iškovota antroji vieta.
Nuotrauka
boksas
E. Kniežauskas/Lietuvos bokso federacija nuotrauka
Įkelta:
2022-10-27
Lietuvos bokso federacija Kaune ir Tauragėje surengė Lietuvos ir Ukrainos boksininkų turnyrą „2022 European Boxing League Match: Lithuania-Ukraine“. „Bastilijos“ sporto komplekse susikovė šešios boksininkų poros. Nugalėtojais tapo ukrainiečiai, pergalę išplėšę paskutinėje sunkiasvorių dvikovoje.