Tauragės boksininkės – Lietuvos čempionės

• Įkelta: 2019-11-25

Paulina Lazdauskaitė (mėlyna apranga) kovos momentas. Lietuvos bokso federacijos nuotrauka.

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Kėdainiuose vykusiame Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionate Tauragės dvikovinių sporto šakų klubo „SC Kova“ boksininkės Rugilė Altaravičiūtė ir Paulina Lazdauskaitė tapo šalies moterų bokso čempionėmis. Tai naujas miesto bokso istorijos metraščio puslapis. Abi sportininkes šioms varžyboms ruošė treneris Edvardas Kutujevas.

Lapkričio 19–23 dienomis Kėdainiuose vyko Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionatas. Jame dalyvavusios Tauragės dvikovinių sporto šakų klubo „SC Kova“ boksininkės Rugilė Altaravičiūtė (svorio kategorija iki 51 kg) ir Paulina Lazdauskaitė(svorio kategorija iki 57 kg) tapo šalies moterų bokso čempionėmis. Abi merginos tarnauja Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio Motorizuotame pėstininkų batalione. Abiejų finalinės kovos vyko per Lietuvos kariuomenės dieną.

Kaip skelbia „SC Kova“ klubo atstovai, šios pergalės įrašė į Tauragės miesto bokso istorijos metraštį naują puslapį. Finalinėje kovoje Rugilė aiškia persvara jau pirmame raunde techniniu nokautu laimėjo prieš Naujosios Akmenės boksininkę Kristiną Normantienę. Rugilė iki tol kelis kartus buvo tapusi Lietuvos čempione jaunučių, jaunių ir jaunimo amžiaus grupėse. Dabar čempiono pergalė iškovota moterų-elito grupėje. Finalinėje dvikovoje Paulina vienbalsiu teisėjų sprendimu 5:0 įveikė šių metų Lietuvos jaunimo čempionę Gretą Žukauskaitę iš Marijampolės.

Dėl traumos, patirtos Pasaulio moterų bokso čempionate, negalėjo dalyvauti dar viena Tauragės komandos narė – Iveta Lešinskytė, kurios rezultatai taip pat galėjo būti aukščiausiame lygyje. Ši sportininkė yra Lietuvos nacionalinės moterų bokso rinktinės lyderė. Šiemet ji Europos čempionate užėmė 5 vietą, penkta liko ir Pasaulio moterų bokso čempionate.

Rugilė Altaravičiutė (raudona apranga) skelbiama finalinės dvikovos nugalėtoja. Lietuvos bokso federacijos nuotrauka

Sekmadienį, Taurų nuotykių parke, Lietuvos kariuomenės dieną, vyko tradicinis bėgimas su kariais. Renginyje dalyvavo netoli tūkstančio bėgikų: įvairių Tauragės švietimo, sporto įstaigų atstovai, šeimos, bėgikai mėgėjai bei profesionalai iš kitų miestų ir pusė tūkstančio karių savanorių.

Trečiose rungtynėse RKL sezone Tauragės „Tauragė“ turėjo pripažinti Vilkaviškio „Perlas“ pranašumą. Po sėkmingo starto ir dviejų pergalių šis pralaimėjimas buvo lyg antausis tauragiškiams, dar prisidėjo ekipos lyderio Igno Juškevičiaus trauma. Bet komanda artėjančiose dviejuose rungtynėse pasiryžusi kovoti iki galo dėl pergalės.

​Šį savaitgalį vykstančiame Baltijos šalių badmintono čempionate Lietuvos U14 rinktinė, kurioje žaidė  ir tauragiškė Viltė Paulauskaitė, treniruojama Jono Šilerio, iškovojo čempionų titulą ir kopė ant aukščiausio prizininkų pakylos laiptelio. Šiandien ir rytoj vykstančios asmeninės varžybos parodys, kurie sportininkai stipriausi.

Tauragės krepšinio klubas sugebėjo atsitiesti po pralaimėjimo „NKL-Viking Lotto“ lygoje ir namuose šeštadienį įveikė Jonavos „Jonava“ krepšininkus 83:78 (21:23, 21:21, 15:11, 26:23).