2020 Birželio 02 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Gavusi antausį komanda kovingumo neprarado

  • Įkelta: 2019-11-08
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Trečiose rungtynėse RKL sezone Tauragės „Tauragė“ turėjo pripažinti Vilkaviškio „Perlas“ pranašumą. Po sėkmingo starto ir dviejų pergalių šis pralaimėjimas buvo lyg antausis tauragiškiams, dar prisidėjo ekipos lyderio Igno Juškevičiaus trauma. Bet komanda artėjančiose dviejuose rungtynėse pasiryžusi kovoti iki galo dėl pergalės.

Lapkričio 3 d. Tauragės „Tauragė“ susitiko su Vilkaviškio „Perlas“ komanda. Net namų sienos neapsaugojo tauragiškių nuo nesėkmės. Rungtynės baigėsi 65:89 (22:32 11:18 26:26 6:13) Vilkaviškio naudai. Prie nesėkmių prisidėjo ir komandos lyderio Igno Juškevičiaus trauma rungtynių pradžioje. Šiandien ir rytoj laukia dvi sunkios rungtynės. Kaip „Tauragės žinioms“ sakė komandos vadovas Aivaras Skarbalius, komanda nusiteikusi kovingai.

– Gavome antausį nuo pajėgios komandos, kuri sužaidė puikias rungtynes, nuostabiai pataikė tritaškius, o mes patys sužaidėme prastai, iš ritmo išmušė ir rungtynių pradžioje patirta I. Juškevičiaus trauma. Neaišku ar Ignas savaitgalį jau galės žaisti, kol kas koja sutinusi, bet atrodo, kad tai tik stiprus sumušimas ir mūsų kineziterapeutė pasistengs padėti kuo greičiau atsigauti. Su komanda jau pradeda sportuoti po traumų atsigaunantys T. Rapolavičius, D. Dragūnas, iš ligos patalo pakilo J. Kigas. Nėra kada liūdėti po pralaimėjimo, nuotaikos darbingos, koncentruojamės į sekančias rungtynes, – po patirto pralaimėjimo optimizmo nebuvo praradęs Aivaras.

Penktadienį, lapkričio 8 d. 20 val. laisvalaikio centre „Fortūna“ tauragiškiai pasitinka svečius iš Kelmės „Kelmės“ krepšininkus. „Tauragė“ po trijų sužaistų rungtynių užima penktąją turnyrinės lentelės vietą su dviem pergalėmis ir vienu pralaimėjimu. „Kelmė“ savo sąskaitoje turi taip pat dvi pergales iš dviejų galimų ir užima ketvirtąją vietą. Sėkmės atveju kelmiškiai turi galimybę išlaikyti pozicijas. Tauragiškiams pergalė itin svarbi.

Šeštadienį „Tauragė“ išvyksta į Biržus, kur susikaus su „Biržai-KKSC“ komanda. Rungtynės numatytos 15 val. Biržų sporto mokykloje. Biržų komanda taip pat iki penktadienio buvo sužaidusi tik dvejas rungtynes ir taip pat pelnė dvi pergales. Turėdama geresnį taškų santykį, biržiečiai stovi trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tad tauragiškiams iš tiesų laukia dvi labai įtemptos ir kovingos rungtynės.

​Šį savaitgalį vykstančiame Baltijos šalių badmintono čempionate Lietuvos U14 rinktinė, kurioje žaidė  ir tauragiškė Viltė Paulauskaitė, treniruojama Jono Šilerio, iškovojo čempionų titulą ir kopė ant aukščiausio prizininkų pakylos laiptelio. Šiandien ir rytoj vykstančios asmeninės varžybos parodys, kurie sportininkai stipriausi.

RKL 2019–2020 m. sezonui besiruošianti Tauragės „Tauragė“ dalyvavo keturių komandų turnyre Raseiniuose. Šeštadienį laukia pirmosios RKL sezono rungtynės. Lyga sustiprėjusi, tad laukia įtemptos kovos. Komandos pasiruošimas truko du mėnesius. Krepšininkai nusiteikę kovoti dėl pergalių.

Tauragės krepšinio klubas sugebėjo atsitiesti po pralaimėjimo „NKL-Viking Lotto“ lygoje ir namuose šeštadienį įveikė Jonavos „Jonava“ krepšininkus 83:78 (21:23, 21:21, 15:11, 26:23).

Latvijoje pasibaigė devintasis Pasaulio ralio-kroso čempionato etapas. Jame dalyvaujančiam lietuviui Rokui Baciuškai tai buvo paskutinės šio sezono varžybos prieš kitų metų „WorldRX“ sezoną. Deja, „GCK Academy“ komandai atstovaujančiam lenktynininkui pergalingai užbaigti sezoną sutrukdė T. Scheideris, rašoma komandos pranešime spaudai.

Tauragės krepšinio klubas ruošiasi naujam NKL sezonui ir pamažu atskleidžia būsimos komandos sudėtį. Pasirašyta sutartis su naujoku, skelbiama apie sugrįžtančių žaidėjų pavardes bei pokyčius trenerių štabe. Klubas nestokoja pozityvios energijos ir būsimame sezone tikisi sirgalius palepinti pergalėmis bei efektingais dėjimais.