2020 Gegužės 30 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

CrossFit turnyre iškovojo pirmąją pergalę

  • Įkelta: 2019-08-16
Asmeninio albumo nuotrauka

Tauragiškis Mantas Dumašius neseniai Vilniuje surengtose kasmetinėse Lietuvos CrossFit varžybose iškovojo pirmąją savo pergalę. Kiek anksčiau vyras buvo tapęs prizininku Baltijos šalių varžybose. Dėl pergalės vyko atkakli kova taškas į tašką.

Vilniuje surengtose kasmetinėse Lietuvos CrossFit varžybose varžėsi stipriausi šalies CrossFit entuziastai. Dalyvavo 24 sportininkai, tarp jų – ir tauragiškis Mantas Dumašius, kuriam šis turnyras atnešė pirmąją pergalę. Kova buvo atkakli: antrosios vietos laimėtojas atsiliko tik dviem taškais.

– Tai mano pirmoji pergalė, todėl dabar didelė motyvacija judėti pirmyn, siekti dar aukštesnių rezultatų. Kova vyko taškas į tašką, vienose rungtyse geriau sekėsi mano priešininkui, kitose – man. Sunkus darbas davė rezultatų, – įspūdžiais su „Tauragės žiniomis“ dalijosi Mantas.

Kiek anksčiau vyras buvo tapęs prizininku Baltijos šalių CrossFit turnyre Latvijoje, tad puikūs rezultatai Mantą įkvepia. Rudenį vyks atrankos į JAV vyksiančias CrossFit varžybas. Tiesa, Mantas savo galimybes vertina kritiškai – į šias varžybas pateks tik dešimt geriausiųjų iš viso pasaulio. Tačiau tai netrukdo vyrui vis tiek bandyti savo jėgas.

Kanadoje savaitgalį pasaulio ralio-kroso meistrai varžėsi dėl geriausiojo pozicijų. Vienintelis lietuvis, iš Tauragės kilęs Rokas Baciuška trečią kartą šiame sezone turėjo galimybę patekti į finalą, bet vaikino viltys sudužo atsitrenkus į sieną po kontakto su kitu lenktynininku. Jaunasis ralio-kroso talentas optimizmo nelaidoja ir ruošiasi kovingam savaitgaliui Prancūzijoje.

Tauragės krepšinio klubas „Fortūna-Agava“ intensyviai ruošiasi naujam sezonui, kurį klubas pasitinka su ženkliomis permainomis. Komandos vairą perėmė naujas treneris. Klubo sudėtis stipriai nesikeitė: būrys vietinių žaidėjų, lieka praėjusio sezono vedliai. Vyksta derybos su keletu pajėgių žaidėjų.

Latvijoje vyko sparčiai Lietuvoje populiarėjančios sporto programos „CrossFit“ Baltijos šalių turnyras. Tai fizinio lavinimo programa, kuri pareikalauja itin didelio sportininko fizinio bei psichologinio pasirengimo. Atliekamos įvairios rungtys: nuo štangos kėlimo iki plaukimo ar važiavimo dviračiu. Pirmą kartą tokiame turnyre dalyvavęs tauragiškis Mantas Dumašius iškovojo trečiąją vietą.

Profesionalų automobilių sporte aukštumų siekiantis tauragiškis Rokas Baciuška patyrė nesėkmę Pasaulio ralio etape Švedijoje. Bet jaunoji ralio žvaigždė nenuleidžia rankų ir rengiasi kitam etapui, kuris vyks Kanadoje. Taip pat vaikinas priėmė iššūkį ir dalyvaus šį savaitgalį vyksiančiose „Aurum 1006 km“ lenktynėse Palangoje.

Visą savaitę žvejybos entuziastai iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos varžėsi dėl geriausio žvejo titulo turnyre „Tauragės karpis 2019“. Dalyviai varžėsi, kas pagaus didžiausią karpį bei daugiausia jų. Po finalinio svėrimo paaiškėjo, kad buvo pagauta daugiau nei pusė šimto karpių, bendras jų svoris sudarė daugiau nei pusę tūkstančio kilogramų. Vidutinis svoris – beveik 10 kilogramų. Didžiausias karpis svėrė 17,6 kg.