2019 Gruodžio 07 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Tauragės vandenyse traukė sunkiasvorius karpius

  • Įkelta: 2019-07-19
Organizatorių nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Visą savaitę žvejybos entuziastai iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos varžėsi dėl geriausio žvejo titulo turnyre „Tauragės karpis 2019“. Dalyviai varžėsi, kas pagaus didžiausią karpį bei daugiausia jų. Po finalinio svėrimo paaiškėjo, kad buvo pagauta daugiau nei pusė šimto karpių, bendras jų svoris sudarė daugiau nei pusę tūkstančio kilogramų. Vidutinis svoris – beveik 10 kilogramų. Didžiausias karpis svėrė 17,6 kg.

Dėl geriausiojo karpininko vardo varžėsi dešimt komandų: „Pasvalys“, „Aukso žvynas“, „Romada +“, „Amber Carp“ (LV), „Big Carp LT“, „Kitam krante“, „Carp LT“, „Carp R-US“, „Region 39“ (RUS), „Dynamite Balts-Žuklys 2“. Didžioji dalis komandų iš Lietuvos, viena komanda iš Latvijos ir viena – iš Rusijos.

Absoliutus lyderis buvo komanda „Big Carp LT“, kurios sugautų karpių svoris siekė 184,2 kg ir keletas sunkiasvorių po 15 kg. Antrojoje vietoje liko svečiai iš Latvijos „Amber Carp“ su 89,6 kg bendru svoriu. „Carp LT“ liko trečiojoje vietoje su 74,575 kg. Sunkiausią karpį pagavo komanda „Kitam krante“, tačiau šis rezultatas neišgelbėjo komandos. Bendras komandos pagautų karpių svoris sudarė tik 55,975 kg.

Tauragės rajono savivaldybė kasmet skiria skatinamąsias premijas rajono sportininkams už pasiektus rezultatus ir parodytą meistriškumą. 39-iems sportininkams ir jų treneriams paskirta iš viso 10 tūkst. eurų. Premijų dydžiai svyruoja nuo 50 iki 450 Eur.

Tauragės berniukų (gim. 2007 m.) futbolo komanda, treniruojama Tauragės sporto centro trenerio Tomo Rimo, tarptautiniame futbolo turnyre Lenkijoje tarp 18 komandų iškovojo auksą. Finale savo varžovus tauragiškiai įveikė užtikrintai 3:1. Rimtesnio pasipriešinimo tauragiškiai nesulaukė ir turnyrinėse varžybose. Komandos žaidėjas Vilius Kondrotas turnyre pelnė 14 įvarčių ir buvo pripažintas rezultatyviausiu turnyro žaidėju. Tai pirmas komandos auksinis pasirodymas tarptautiniuose turnyruose.

Iš Tauragės kilusi šokėja, daugkartinė Lietuvos čempionė Aistė Survilaitė kartu su partneriu Leonardo Lini tapo jaunimo iki 21 metų čempionais Lotynų Amerikos šokių grupėje ir suaugusiųjų finalininkais nacionaliniame Italijos čempionate, kuris vyko Napolyje. Šokėjams papildomas iššūkis buvo varginantis karštis bei tai, kad ši pora buvo vienintelė, kuri šoko daugiau nei vienoje grupėje.