2020 Birželio 02 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Kovojo dėl Jono Zarėno atminimo taurės

  • Įkelta: 2019-05-17
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

„Bastilijos“ sporto komplekse įvyko rankinio turnyras gerai tauragiškiams žinomo rankininko Jono Zarėno atminimo taurei laimėti. 2015 m. užgesusi sportininko gyvybė rankinio varžybose buvo pagerbta pirmą kartą.

Rankinio trenerio Mindaugo Ivanausko teigimu, J. Zarėnas buvo vienas geriausių rankininkų Tauragėje. Vilnietis ilgus metus atstovavo Tauragės komandai, o 2000 m. „Šiltaurai“ padėjo iškovoti Lietuvos rankinio federacijos Mažosios taurės medalius. 2001 m. rankinio I lygos varžybose tauragiškiai iškovojo trečiąją vietą.

– J. Zarėnas žaidė Tauragėje, vėliau Vokietijoje. 2015 m. mirė, būdamas 45-erių. Sustojo širdis, – sakė M. Ivanauskas.

Dėl J. Zarėno atminimo taurės varžėsi keturios – Klaipėdos „Memelio“, „Viesulo“, Tauragės sporto centro ir „Šiltauros“ komandos. Varžybos vyko rato sistema, o susumavus rezultatus paaiškėjo nugalėtojai.

Tris pergales iškovoję „Šiltauros“ rankininkai turnyre iškovojo pirmąją vietą. Antrąja tenkinosi Klaipėdos „Memelio“ vyrai, tauragiškiams nusileidę rezultatu 14:16. Šiai ekipai atstovavo veteranai, anksčiau žaidę „Dragūno“ komandoje.   

Trečiąją vietą iškovojo jauna „Viesulo“ komanda, kuri Tauragės sporto centro auklėtinius įveikė tik dviejų taškų persvara.

Pirmąją vietą iškovojusios „Šiltauros“ gretose rungtyniavo buvę komandos žaidėjai, dabar gyvenantys ar studijuojantys kituose Lietuvos miestuose. Trenerio M. Ivanausko teigimu, kai kurie jų norėtų padėti Tauragės komandai rudenį prasidėsiančiose I lygos pirmenybėse.

– Auga ir jaunų žaidėjų karta. Rankinyje sunkiau, tai kontaktinis sportas. Praktiškai renkamės žaidėjus, kurie ateina iš krepšinio ar futbolo, – apie augančią šio sporto pamainą kalbėjo M. Ivanauskas.

„Amadeus Dance“ šokėjai dalyvauja ne tik Lietuvos šokių varžybose, bet kasmet savo jėgas išbando ir tarptautiniuose konkursuose. Pernai dvi tauragiškių grupės iš Kroatijos parsivežė dvi pirmąsias vietas, o šiemet 70 klubo vaikų sėkmingai pasirodė tarptautinėse varžybose „I love dance“ Latvijoje.

Pasaulio ralio-kroso čempionate dalyvaujantis Rokas Baciuška skelbia nedalyvausiantis Belgijos etapo varžybose. Tauragiškio atstovas spaudai Ramūnas Fetingis „Tauragės žinias“ informavo, kad dėl vidinių nesutarimų išsiskyrė sportininko ir komandos „ESmotorsport-LabasGas“ keliai.

Antradienį į Lietuvos futbolo federacijos antrojo viceprezidento postą išrinktas Arūnas Pukelis. Prieštaringos reputacijos tauragiškį rinkimuose palaikė dauguma balso teisę turinčių LFF narių.  

Tituluotas Lietuvos keturračių motociklų meistras, tauragiškis M. Lelys pirmadienį grįžo iš varžybų, kurios yra įvardijamos kaip pačios sunkiausios Europos bekelės lenktynės. Atokus ir kalnų apsuptas Sacuieu kaimelis Rumunijos Transilvanijoje jau keletą metų iš eilės savaitei tampa ekstremalų meka, kurioje susirinka pajėgiausi pasaulio sportininkai.

Praėjusį sekmadienį „Bastilijoje“ susitiko Lietuvos veteranų krepšinio lygos finalinio ketverto komandos. „55+“ amžiaus grupėje antrąja vietą iškovojo tauragiškiai, finale nusileidę Vilniaus „Perlo“ ekipai.