2020 Gegužės 25 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Sportas

Tauragės veteranai – Lietuvos vicečempionai

  • Įkelta: 2019-04-12
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Praėjusį sekmadienį „Bastilijoje“ susitiko Lietuvos veteranų krepšinio lygos finalinio ketverto komandos. „55+“ amžiaus grupėje antrąja vietą iškovojo tauragiškiai, finale nusileidę Vilniaus „Perlo“ ekipai.

Lietuvos veteranų krepšinio lygoje šiemet rungtyniavo 5 komandos. Viena jų, prasidėjus čempionatui dalyvauti atsisakė, todėl dėl nugalėtojų taurės kovą tęsė: Kauno „Omegos–KTU“, Vilniaus „Perlo“, Panevėžio „Alaus mėgėjų“ ir Tauragės „Tauragės“ krepšininkai.

Pasibaigus reguliariajam sezonui turnyrinės lentelės pirmoje vietoje įsitvirtino Vilniaus „Perlo“ žaidėjai. Tauragiškiai užėmė trečiąją vietą. Ši rikiuotė lėmė, su kokiu varžovu ekipoms teks susitikti finalinio ketverto varžybose.

„Bastilijoje“ dvi dienas vykusios kovos prasidėjo pusfinalių mačais. „Perlo“ krepšininkai įveikė panevėžiečius, tauragiškiai 18 taškų persvara nugalėjo Kauno komandą.

Sekmadienį krepšininkai kovojo dėl medalių. Dėl trečios vietos žaidę „Omega-KTU“ įveikė Panevėžio krepšininkus ir iškovojo bronzos medalius. Dėl pirmos vietos susitiko Tauragės ir Vilniaus „Perlo“ ekipos.

Kaip „Tauragės žinioms“ teigė klubo vadovas Juozas Jankevičius, vilniečių komandai atstovavo labai patyrę ir žinomi žaidėjai. Trys iš jų – Virginijus Jankauskas, Romanas Brazdauskis ir Arvydas Venclova – buvę  Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Arūnas Vasiliūnas ir Rimas Grigas atstovavo Vilniaus „Statybos“ komandai. Tauragės krepšininkai finale turėjo pripažinti svečių pranašumą ir pralaimėjo kova 15 taškų skirtumų.

Rezultatyviausiu finalinio ketverto žaidėju pripažintas pakruojiškis Alvydas Paškevičius. Tauragės komandos geriausiu žaidėju pripažintas Povilas Niparavičius.

Po varžybų Lietuvos veteranų sidabro spalvos medaliai buvo įteikti Arūnui Radavičiui, Juozui Jankevičiui (žaidžiantis komandos treneris, – red. past.), Gintautui Sabeckui, Romui Petrikievičiui, Sigitui Mičiuliui, Romui Muzikevičiui, Egidijui Katauskui, Povilui Niparavičiui, Alvydui Paškevičiui, Svajūnui Ragaišiui, Gintarui Kravčenkai ir Zigmantui Čivinskui.

Tauragės veteranai šalies vicečempionais tapo antrąjį kartą. Tai kol kas aukščiausias jų pasiekimas. Tauragiškių komandos branduolys ne kartą atstovavo Lietuvai Europos ir Pasaulio veteranų vyrų krepšinio čempionatuose. 2017 m. Orlande (JAV) ekipa pateko į geriausių planetos komandų ketvertuką.

 

Jungtinių Arabų Emyratų Abu Dabio mieste šeštadienį startuos Pasaulio ralio-kroso čempionato varžybos. Į pirmąjį šio sezono etapą išvyko ir „ESmotorsport-LabasGas“ komandos nariai, kurių gretose – Tauragės auto sporto žvaigždė Rokas Baciuška. 
 

89 jaunieji badmintonininkai iš 28 šalies mokyklų, pasižymėjusių savo miestų ir rajonų mokyklų pirmenybėse, dalyvavo Tauragėje vykusiose devintosiose mokyklų finalinių žaidynių badmintono varžybose. Jose sėkmė lydėjo Žalgirių merginas.

Pirmadienį, Lietuvoje švenčiant Nepriklausomybės atkūrimo dieną, „Bastilijoje“ buvo surengta „Krepšinio diena“. Jos metų geriausios Sekmadienio krepšinio lygos komandos varžėsi dėl taurės, o pavienėse rungtyse savo individualų meistriškumą įrodinėjo ekipų lyderiai.

Iki Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) reguliaraus sezono pabaigos likus vienai savaitei, paaiškėjo šio etapo nugalėtojas. Juo tapo Šakių „Vytis“, šiuo metu turintis 31 pergalę ir 9 pralaimėjimus. Kur kas prastesnėje situacijoje yra Tauragės krepšinio klubas, kuriam reikia ne tik pergalės prieš jaunuosius žalgiriečius, bet ir 15 taškų pranašumo prieš jonaviškius.

Tauragiškis, Europos ralio kroso čempionas„ Super 1600“ klasėje Rokas Baciuška paskelbė ambicingus artėjančio sezono planus. Jaunoji automobilių sporto žvaigždė jungiasi prie komandos „ES Motorsport – Labas Gas“ ir dalyvaus FIA pasaulio čempionate (FIA World Rallycross Championship).