Gimnazistės žaidynėse užėmė antrąją vietą

• Įkelta: 2019-03-20
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

89 jaunieji badmintonininkai iš 28 šalies mokyklų, pasižymėjusių savo miestų ir rajonų mokyklų pirmenybėse, dalyvavo Tauragėje vykusiose devintosiose mokyklų finalinių žaidynių badmintono varžybose. Jose sėkmė lydėjo Žalgirių merginas.

Žalgirių gimnazijos vaikinų komandoje žaidė Deinoras Gudavičius, Matas Liorančas ir Džiugas Girulis. Vienetų varžybose tarp 44 sportininkų D. Gudavičius užėmė 7 vietą, M. Liorančas – 11, D. Girulis – 17-ąją.

Dvejetų varžybose D. Gudavičius ir M. Liorančas kovėsi dėl trečiosios vietos. Atkaklų susitikimą 3:2 laimėjo Kelmės J. Graičiūno gimnazijos gimnazistai. Susumavus dviejų sportininkų geriausius vienetų ir dvejeto rezultatus, paaiškėjo, kad nugalėjo Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos komanda (141 taškas). Antra liko Kretingos rajono Vydmantų gimnazija (132). Po 92 taškus surinko Tauragės Žalgirių gimnazijos ir Kelmės J. Graičiūno gimnazijos badmintonininkai. Pastariesiems atiteko trečioji vieta, kadangi jų pirmoji raketė užėmė aukštesnę vietą vienetų susitikimuose.

Merginų vienetų varžybose dalyvavo 45 sportininkės. Tauragės gimnazijos moksleivės Dominyka Rimkutė užėmė penktąją, Vykintė Trakšelytė – 11-ąją vietas. Merginų dvejetų kategorijoje jos užėmė antrąją vietą. Kai buvo susumuoti asmeninių pasiekimų rezultatai, pirmąją vietą laimėjo Vilniaus V. Kačialovo gimnazija (122 taškai), antrąją – Tauragės Žalgirių gimnazijos merginos (106 taškai). Trečios liko Klaipėdos S. Dacho progimnazijos badmintonininkės.

Pirmadienį, Lietuvoje švenčiant Nepriklausomybės atkūrimo dieną, „Bastilijoje“ buvo surengta „Krepšinio diena“. Jos metų geriausios Sekmadienio krepšinio lygos komandos varžėsi dėl taurės, o pavienėse rungtyse savo individualų meistriškumą įrodinėjo ekipų lyderiai.

Tauragiškis, Europos ralio kroso čempionas„ Super 1600“ klasėje Rokas Baciuška paskelbė ambicingus artėjančio sezono planus. Jaunoji automobilių sporto žvaigždė jungiasi prie komandos „ES Motorsport – Labas Gas“ ir dalyvaus FIA pasaulio čempionate (FIA World Rallycross Championship).