Šeimų turnyre Šileriai iškovojo bronzos medalius

• Įkelta: 2019-02-19
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Vasario 16-ąją, švenčiant Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, net 103 badmintono mėgėjai iš 13 miestų Šiaulių sporto arenoje kovojo šeimų badmintono turnyre. Pagal pajėgumą dalyviai buvo suskirstyti į keturis pogrupius.

Praėjusiais metais vykusio analogiško turnyro B grupėje tauragiškis Jonas Šileris ir jo anūkas Renaldas Šileris laimėjo pirmąją vietą. Šiemet jiems teko kautis stipriausių badmintonininkų A grupėje.

Pirmajame susitikime jie nugalėjo panevėžiečius Kęstą ir Liną Supronus (tėvas ir sūnus). Po to jų varžovais buvo profesionaliai besitreniruojantys jaunuoliai broliai Tomas ir Benas Vaškevičiai iš Kauno. Tauragiškiams buvo sunku jiems rimtai pasipriešinti. Pralaimėję varžybas 17:21; 11:21, jie dėl trečiosios vietos kovojo su kelmiškiais, tėvu ir sūnumi Remigijumi ir Karoliu Reimeriais. Nugalėję juos 21:13, 21:11, Šileriai laimėjo bronzos medalius.

C grupės antrajame pugrupyje rungtyniavo giminystės ryšiais susiję tauragiškis Tadas Jarutis ir kretingiškė Toma Mackevičienė. Laimėję visus keturis susitikimus ir užėmę pirmąją vietą, jie finale susitiko su kitame pogrupyje taip pat visus varžovus nugalėjusiais kauniečiais Aidu Paulausku ir Laura Paulauskaite. Deja, T. Jarutis ir T. Mackevičienė turėjo pripažinti varžovų pranašumą ir tenkintis sidabro medaliais.

D grupės pirmajame pogrupyje tauragiškiai tėvas ir sūnus Rokas Grytė ir Mykolas Grytė laimėję tris susitikimus ir vieną pralaimėję, užėmė antrąją vietą. Jų varžovais kovoje dėl bronzos medalių buvo vilniečiai giminės E. Bubelis ir J. Kriščiūnas. Susitikimas buvo labai atkaklus. Pirmąjį setą po pratęsimo 22:20 laimėjo sostinės badmintonininkai. Antrajame sete 21:15 pranašesni buvo tauragiškiai. Dramatiškai žaidimas klostėsi ir trečiajame sete. Prireikė net kelių pratęsimų, kol paaiškėjo, kad bronzos medalius iškovojo Egidijus Bubulis ir Juozas Kriščiūnas.

Regionų krepšinio lygoje (RKL) rungtyniaujanti Tauragės „Fortūna-Agava“ šeštadienį iškovojo 6-ąją pergalę iš eilės ir šoktelėjo aukštyn turnyrinės lentelės rikiuotėje. Ekipa užima aštuntąją vietą, o penktadienį kovos principiniame mūšyje su Šilalės ekipa.

Praėjusių metų spalio mėnesį Europos ralio kroso titulą iškovojęs tauragiškis Rokas Baciuška praėjusį savaitgalį Budapešte atsiėmė kol kas brangiausią karjeros taurę. Vengrijoje vykusiame iškilmingame renginyje dalyvavo garsiausios Europos automobilių sporto žvaigždės.